Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bristol Art & Spa Sanatorium

1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój
www.bristol-busko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Bristol Art & Spa Sanatorium

Otwarcie Bristol Art & Spa Sanatorium przesunięte na sierpień 2014 r.

Data aktualności: 23-06-2014

 • Otwarcie Bristol Art & Spa Sanatorium przesunięte na sierpień 2014 r. - Bristol Art & Spa Sanatorium
  Na początku sierpnia 2014 r. pierwszych kuracjuszy i gości konferencyjnych przyjmie czterogwiazdkowy kompleks uzdrowiskowy położony w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu łazienkowskiego w Busku-Zdroju.

  Bristol Art & Spa Sanatorium to unikalny obiekt składający się z secesyjnej, dziewiętnastowiecznej willi "Bristol" oraz kilku nowoczesnych budynków, w których świadczone będą usługi hotelowe, restauracyjne i lecznicze. Kompleks będzie jedynym w Polsce obiektem sanatoryjno-hotelowym wyposażonym w elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Cała przestrzeń hotelowo-restauracyjna będzie oczyszczana, nawilżana i jonizowana, a pokoje znajdujące się w zabytkowej części budynku będą miały możliwość indywidualnego uzdatniania powietrza według preferencji gości.
   
  Konferencje w sanatorium z klimatem
   
  Placówka będzie dysponowała kameralną salą konferencyjną, 130 miejscami noclegowymi w 71 pokojach oraz 42 gabinetami, w których świadczone będą zabiegi balneologiczne i rehabilitacyjne. Do użytku kuracjuszy zostanie również oddana bieżnia antygawitacyjna, która umożliwi wykonywanie ćwiczeń z częściowym odciążeniem. Ponadto goście obiektu będą mieli okazję skorzystać z sauny fińskiej, sauny parowej, biosauny, sauny infrared, kriokomory, kriostymulacji oraz basenu oczyszczanego nanosrebrem. W hotelu znajdą się również: salon kominkowy z biblioteką, winiarnia, kawiarnia oraz restauracja, w której dania będą przygotowywane w oparciu o produkty pochodzących od lokalnych dostawców.