Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz
http://www.bctw.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze otwarte od 24 września br.

Data aktualności: 29-09-2015

 • Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze otwarte od 24 września br. - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

  Oficjalne otwarcie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego za nami. Od 24 września br. obiekt otwarty jest organizację targów, konferencji oraz kongresów.


  Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze to kompleks znaczący dla regionu oferujący część targowo-wystawienniczą połączoną z zapleczem recepcyjnym i konferencyjnym. Ta pierwsza to niemal 11 000 mkw. powierzchni ekspozycyjnej, którą można podzielić na trzy niezależne segmenty za pomocą ścian mobilnych. Zaplecze konferencyjne to dwie sale, które pomieszczą do 720 osób i które można podzielić na mniejsze. Jest także strefa VIP, czyli dwa niezależne 50-metrowe pomieszczenia z aneksami kuchennymi i łazienkami.
  Przy Centrum znajduje się parking na ok. 650 miejsc dla samochodów osobowych oraz specjalny parking dla autokarów i samochodów ciężarowych.

   

  Konferencja otwarcia Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego odbyła się 24 września br. W uroczystości wzięli udział m.in.: Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski, wicewojewoda kujawsko – pomorski, Elżbieta Rusielewicz, wicemarszałek województwa kujawsko – pomorskiego, Zbigniew Ostrowski oraz Prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, Dorota Jakuta. Dyrektorem obiektu jest Monika Moś, która na konferencji otwarcia poprowadziła multimedialną prezentację walorów użytkowych oraz estetycznych budynku. Na koniec symbolicznie przecięto wstęgę, a gości zaproszono do zwiedzania Centrum.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Oferta Wigilijna dla firm

  Wigilia firmowa w BCTW to tradycyjne polskie potrawy, profesjonalna obsługa i wyjątkowy nastrój. W nowoczesnych wnętrzach, w przyjemnej atmosferze można czerpać radość z chwil spędzonych ze swoimi współpracownikami.
 • Ogólna Oferta BCTW

  Ogólna Oferta BCTW skierowana jest do firm, które organizują szkolenia, spotkania firmowe, sympozja, konferencje czy różnego rodzaju prezentacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 • -15 % rabatu przy co trzecim wynajmie sali konferencyjnej

  -15 % rabatu przy co trzecim wynajmie sali konferencyjnej przez danego klienta. Rabat obowiązuje przez 1 rok od czasu pierwszego wynajmu. do 31.12.2016r. Promocje i rabaty nie sumują się.