Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Bydgoszcz

Jagiellońska 59, 85-027 Bydgoszcz
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-bydgoszcz

Skontaktuj się z obiektem

52 58...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Campanile Bydgoszcz

Nowy hotel konferencyjny w Bydgoszczy ruszy w czerwcu 2013 r.

Data aktualności: 30-01-2013

 • Nowy hotel konferencyjny w Bydgoszczy ruszy w czerwcu 2013 r. - Campanile Bydgoszcz

  U zbiegu ul. Jagiellońskiej i Chopina dobiega końca rozpoczęta w 2012 r. budowa kolejnego bydgoskiego hotelu. Obiekt będzie dziewiątym hotelem marki Campanile w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  W czterokondygnacyjnym budynku o powierzchni 3,5 tys, mkw., oprócz 117 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu, znajdą się m.in. dwie sale konferencyjne, lounge bar i restauracja.

  Inwestorem hotelu jest spółka LWHP Poland, zależna od Louvre Warimpex Investment Holding. Generalnym wykonawcą prac budowlanych jest firma Eiffage Budownictwo Mitex. Na chwilę obecną budynek - po zaledwie siedmiu miesiącach prac - jest w stanie surowym zamkniętym. Obiekt ma swoim kształtem przypominać nowoczesną, nieco nieregularną bryłę.

  źródło: www.campanile.com