Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centaurus Olsztyn - Hampton by Hilton Olsztyn

al. Piłsudskiego, 10-577 Olsztyn
centaurus.olsztyn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centaurus Olsztyn - Hampton by Hilton Olsztyn

Już wkrótce rozpocznie się budowa Centaurusa

Data aktualności: 28-07-2014

 • Już wkrótce rozpocznie się budowa Centaurusa - Centaurus Olsztyn - Hampton by Hilton Olsztyn
  Jesienią 2014 r. w Olsztynie ma rozpocząć się planowana od kilku lat budowa obiektu o nazwie Centaurus. W jego skład wejdzie hotel z zapleczem konferencyjnym.
   
  - Planowany termin oddania obiektu do użytkowania wg wstępnego harmonogramu to I kwartał 2017 roku. Jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, to jest planowane, ale bliższych informacji na jego temat nie jesteśmy w stanie udzielić na tym etapie - informuje Aleksandra Wodzińska, Kierownik Projektu w Dziale Marketingu firmy Euro Styl, która jest inwestorem przedsięwzięcia.
   
  W składającym się z czterech budynków wielofunkcyjnym kompleksie u zbiegu alei Piłsudskiego i ulicy Głowackiego znajdzie się miejsce dla czterogwiazdkowego hotelu z kilkoma salami konferencyjnymi, restauracji, 16-torowej kręgielni, centrum odnowy medycznej oraz mieszkań i apartamentów. W podziemnych halach garażowych przewidziano 147 miejsc parkingowych. Komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią cztery szybkobieżne windy.
   
  Projekt Centaurusa powstał w wiedeńskim biurze projektowym Architektbüro Andrzej Kapuścik.