Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

Moniuszki 22, 11-500 Giżycko
www.gizycko.cos.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Koprowska Recepcja 87428...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

Mazurski ośrodek zyska nowoczesny sprzęt multimedialny na szkolenia i konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Mazurski ośrodek zyska nowoczesny sprzęt multimedialny na szkolenia i konferencje - Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

  Placówka ogłosiła przetarg na dostawę i montaż sprzętu audiowizualnego do sali konferencyjnej znajdującej się w hali sportowej.

  Całkowitą końcową wartość zamówienia oszacowano na ponad 87 tys. złotych.


  Znajdujący się nad jeziorem Kisajno Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku stwarza warunki nie tylko do aktywnego wypoczynku, lecz również do aktywnej pracy. Znajdujące się na jego terenie sale konferencyjne są wyposażone w konferencyjny zestaw nagłaśniający, rzutnik multimedialny, ekran na trójnogu, dużą tablicę obrotową oraz flipchart. Jak zapewniają przedstawiciele ośrodka, nowo wybudowana hala odpowiada międzynarodowym standardom w zakresie prowadzenia szkoleń i zawodów sportowych.

  Na bazę noclegową COS Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Giżycku składa się 236 miejsc noclegowych całorocznych plus 130 miejsc sezonowych, znajdujących się w 12 obiektach. Są to: dwa internaty sportowe, zespół dziewięciu pensjonatów typu bungalow oraz funkcjonujący tylko w sezonie letnim dodatkowy internat sportowy.  Dodatkowo w każdym budynku znajduje się ogólnodostępna sala klubowo-telewizyjna, która może służyć gościom także jako sala konferencyjna.

  W znajdującej się na terenie ośrodka Restauracji Okrąglak posiłki serwowane są w postaci bufetu szwedzkiego. Lokal jest w stanie pomieścić jednorazowo do 300 osób, w sezonie letnim istnieje również możliwość serwowania posiłków na tarasie widokowym. Restauracja specjalizuje się w organizowaniu imprez takich jak bankiety, uroczyste kolacje, przyjęcia okolicznościowe i grille. Latem na skarpie nad portem jachtowym działa również punkt małej gastronomii (tzw. grill-bar), w którym stołować może się maksymalnie 60 osób.

  Na specjalne życzenie uczestników konferencji ośrodek organizuje imprezy integracyjne, rozgrywki sportowe i zajęcia rekreacyjne. W pobliżu małej hali sportowej znajduje się wielofunkcyjne boisko do piłki siatkowej, koszykówki oraz badmintona. Tuż obok mieści się kort tenisowy. Na terenie ośrodka działają również port jachtowy i wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Dodatkowo ośrodek świadczy usługi takie jak holowanie narciarzy wodnych czy rejsy po jeziorze.

  W hali sportowej z zapleczem rehabilitacyjnym świadczone są takie usługi z zakresu hydroterapii jak kąpiel perełkowa, hydromasaż wirowy kończyn dolnych i górnych, ręczny masaż podwodny, bicze szkockie, automatyczny hydromasaż, hydromasaż kończyn górnych z możliwością wykonania masażu limfatycznego oraz światłolecznictwo. Do dyspozycji gości pozostają również dwie sauny: sucha i na podczerwień.

  Zakres i ceny usług oferowanych przez ośrodek podlegają negocjacji.

  źródło: www.gizycko.cos.pl

Oferty specjalne