Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Biurowo-Konferencyjne Zachodniej Izby Gospodarczej

Ofiar Oświęcimskich 41/43, 50-059 Wrocław
http://www.zig.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centrum Biurowo-Konferencyjne Zachodniej Izby Gospodarczej

Odkryj nową przestrzeń na szkolenia i konferencje we Wrocławiu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Odkryj nową przestrzeń na szkolenia i konferencje we Wrocławiu - Centrum Biurowo-Konferencyjne Zachodniej Izby Gospodarczej

  Nowo otwarte Centrum Biurowo-Konferencyjne ZIG promuje ofertę wynajmu sal konferencyjnych.

  Jak zapewniają przedstawiciele Zachodniej Izby Gospodarczej, mieszczące się w samym centrum miasta Centrum Biurowo-Konferencyjne stanowi komfortową i nowoczesną przestrzeń dla organizacji takich wydarzeń jak szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe.

  Centrum zajmuje ponad 900 mkw. powierzchni, w tym ok. 600 mkw. powierzchni biurowej i jest przestrzenią przyjazną dla osób niepełnosprawnych. Organizatorzy konferencji mają do dyspozycji dwie klimatyzowane sale konferencyjne, każda o powierzchni około 30 mkw. Wynajęcie rzutnika multimedialnego jest płatne dodatkowo. Na życzenie organizatora wydarzenia obsługa obiektu jest w stanie przygotować przerwę kawową z poczęstunkiem - również za dodatkową opłatą.

  Dla członków Zachodniej Izby Gospodarczej na wynajem sal konferencyjnych i sprzętu przewidziano atrakcyjne rabaty cenowe. Dodatkowe informacje na temat oferty Centrum Biurowo-Konferencyjnego ZIG są udzielane pod numerem telefonu (71) 795 06 56.

   

  źródło: www.zig.pl