Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce
http://www.binkowskihotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

Nowy czterogwiazdkowiec ruszy w maju 2013 r.

Data aktualności: 09-04-2013

 • Nowy czterogwiazdkowiec ruszy w maju 2013 r. - Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

  Na maj 2013 r. zaplanowano oficjalne otwarcie nowego centrum konferencyjnego i czterogwiazdkowego hotelu w Kielcach.
   

   

   

   

   

   

   


  Znajdujące się na terenie Parku Baranowskiego, w pobliżu dwugwiazdkowego Hotelu Restauracji Leśny Dwór Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski ma stanowić miejsce do organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad i szkoleń oraz spotkań biznesowych. W obiekcie pojawią się zarówno małe sale konferencyjne przeznaczone do spotkań z udziałem do 20 osób, jak również duże sale konferencyjne, mieszczące od 50 do 1000 osób. Łączna powierzchnia konferencyjna obiektu to ok. 3 tys. mkw. - na wyposażenie sal złożą się projektory multimedialne, ekrany, mikrofony bezprzewodowe i pełne nagłośnienie oraz tablice interaktywne. Każde z pomieszczeń będzie miało możliwość zaciemnienia i dostosowania wielkości do potrzeb spotkania za pomocą systemu ścian mobilnych.

  Ofertę czterogwiazdkowego Hotelu Binkowski uzupełnią duże sale bankietowe mogące pomieścić do 1500 osób, restauracja połączona z kawiarnią i tarasem, patio oraz zaplecze rekreacyjne o powierzchni 3 tys. mkw. , na które złożą się: squash, ścianka wspinaczkowa, sale do aerobiku, bilard, czterotorowa kręgielnia, gabinety fitness i masażu, basen, 3 rodzaje saun prysznice wrażeń, salka multimedialna oraz klub nocny. Z myślą o najmłodszych gościach obiektu przygotowano specjalne ścianki wspinaczkowe, bawialnię oraz park linowy. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 106 pokoi dwuosobowych, w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych, oraz 6 apartamentów.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Binkowski udziela dział marketingu Hotelu Leśny Dwór, tel. 41 362 93 85, marketing@bhotel.pl.

Oferty specjalne

 • Oferta dla firm

  Ze względu na swoje położenie, bazę noclegową i zaplecze gastronomiczne Hotel Binkowski jest idealnym miejscem organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad i szkoleń a także spotkań biznesowych. 106 komfortowo wyposażonych pokoi jedno lub dwuosobowych (197 miejsc) 6 przestronnych...