Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Klonowa 16, 97-213 Smardzewice
www.centrummolo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Wuls Kierownik marketingi i sprzedaży (044)...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Nowy prezes Grupy Hotelowej Molo

Data aktualności: 16-04-2013

 • Nowy prezes Grupy Hotelowej Molo - Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

  Z początkiem lutego 2013 r. Robert Fabiański objął funkcję prezesa zarządu Molo sp. z o.o., do której należy Grupa Hotelowa Molo. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Federowicza, który zakończył pracę w styczniu 2013 roku.

   

   

   

   

   

   


  Do obowiązków Roberta Fabiańskiego należy zarządzanie spółką, która posiada obecnie cztery jednostki hotelowe wchodzące w skład Grupy Molo - Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo w Smardzewicach, Hotel Magellan w Bronisławowie, Hostel Molo w Łodzi oraz Ośrodek Wypoczynkowy Polańczyk w województwie podkarpackim. W ramach piastowanej funkcji prezes jest odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania złożonej organizacji, a w szczególności za osiąganie przez Grupę Molo założonych w planie finansowym wyników ekonomicznych. - Zarządzanie tak liczebną i złożoną organizacją to niewątpliwie ogromne wyzwanie zawodowe. Moim celem jest uwypuklenie walorów i atrakcyjności wszystkich obiektów należących do Grupy Molo oraz wzmocnienie ich pozycji na rynku hotelarstwa w Polsce - mówi Robert Fabiański.

  Robert Fabiański jest doświadczonym managerem z wieloletnią praktyką w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi. Zanim rozpoczął pracę w Grupie Molo piastował wysokie stanowiska managerskie w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych. Pracował między innymi w strukturach giełdowej grupy kapitałowej Complex S.A. zarządzając grupą spółek. Obecny prezes Molo ma również praktykę w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co niewątpliwie przyda się przy realizacji stawianych przed nim zadań.

  Nowy prezes Grupy Molo jest absolwentem i doktorantem Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. W latach 2009-2011 był dyrektorem zarządzającym największej polskiej sieci franczyzowej - Da Grasso odnosząc wraz z nią wymierne sukcesy organizacyjno-ekonomiczne. Był współautorem opracowywania strategii rozwoju sieci, kreował polityką firmy wobec franczyzobiorców sieci Da Grasso oraz współtworzył jej wizerunek na zewnątrz. Był uczestnikiem obrad „okrągłego stołu” polskiej gastronomii. Przez ostatni rok pełnił obowiązki dyrektora Logistyki Spółki Cezex Sp. z o.o.

   

Oferty specjalne

 • Lubimy poniedziałki

  Znamy powód aby polubić poniedziałki! Szkolenia w Centrum MOLO to czysta przyjemności i zysk.  
 • Jesienno - Zimowa Oferta Konferencyjna

  50 % rabatu na sale konferencyjne do 40 % rabatu na uslugi noclegowe Gratis: wyposażenie sali konferencyjnej (rzutnik, ekran, flipchart, internet), parking, ogrzewany namiot. Oferta ważna od listopada 2010 do lutego 2011
 • Oferta specjalna