Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sangate Hotel Airport

17 Stycznia 32, 02-148 Warszawa
http://www.sangate-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Juchniewicz specjalista ds. marketingu i przetargów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sangate Hotel Airport

Właściciel obiektu kongresowego w Krakowie poszukuje inwestora

Data aktualności: 22-11-2012

 • Właściciel obiektu kongresowego w Krakowie poszukuje inwestora - Sangate Hotel Airport

  Grupa hotelowa Gromada poszukuje inwestora do wspólnego przedsięwzięcia.

   

   

   

   

   

   

     Spółka poszukuje inwestora do wspólnego przedsięwzięcia w branży hotelarskiej dotyczącego centrum kongresowo-hotelowego w Krakowie. Gromada jest też zainteresowana sprzedażą tego projektu inwestycyjnego - informuje serwis PropertyNews.pl.

  W znajdującym się 1,5 km od autostrady A4 oraz około 5 kilometrów od centrum Krakowa Centrum Kongresowym Gromada dzięki systemowi ruchomych ścian będzie istniała możliwość wydzielenia 15 mniejszych sal, a także kilkudziesięciu kombinacji łączeń i ustawień. Dodatkowo na poziomie I i II znajdzie się 6 pokoi biznesowych przeznaczonych do organizacji małych spotkań i warsztatów. Wszystkie sale obiektu są klimatyzowane, posiadają dostęp do naturalnego światła dziennego z możliwością zaciemnienia roletami oraz są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Jednocześnie sale mogą pomieścić około 4,5 tysiąca uczestników.

  W części hotelowej obiektu pojawi się 220 klimatyzowanych pokoi w standardzie czterogwiazdkowym. Tuż obok znajdą się dwie restauracje serwujące potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, kawiarnia, lobby bar oraz sklep z pamiątkami. Goście obiektu będą mogli także skorzystać z sauny suchej, parowej, siłowni oraz solarium.

     źródło: www.propertynews.pl