Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin
spotkaniakultur.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Konferencje na 1000 osób w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w 2016 r.

Data aktualności: 09-06-2015

 • Konferencje na 1000 osób w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w 2016 r. - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  Centrum Spotkania Kultur w Lublinie będzie otwarte w pierwszym kwartale 2016 roku. To nowe miejsce na Śródmieściu zaoferuje sale konferencyjne dla 1500 gości.


  Inwestycja powstaje w samym sercu miasta – na Śródmieściu w Lublinie na obszarze wyznaczonym przez ulice: od północy Al. Racławickie, zachodu – ul. Radziszewskiego, od południa – ul. M Skłodowskiej-Curie, od wschodu – ul. Grottgera. Centrum będzie wielofunkcyjnym budynkiem przeznaczonym do realizacji wydarzeń przede wszystkim o charakterze kulturalnym. Jednak będzie on oczywiście również udostępniał swoje sale organizatorom konferencji, spotkań biznesowych czy bankietów.


  Sale konferencyjne w Lublinie


  Największa z sal w CSK to sala widowiskowa o powierzchni 636 mkw. usytuowana na pierwszym piętrze. Pomieści ona jednocześnie 1000 widzów. W sali znajduje się scena wyposażona jest w 4 dwupoziomowe zapadnie sceniczne oraz 2 zapadnie łukowe fosy orkiestry, a także w mosty oświetleniowe na całej długości oraz panele akustyczne. Druga pod względem wielkości jest sala kameralna o powierzchni 435 mkw. mieszcząca się na drugim piętrze. W tym pomieszczeniu może przebywać jednocześnie 200 widzów. Trzecią salą jest sala kinowa mierząca 179 mkw. Znajduje się ona na podziemnej kondygnacji. Pomieści 170 osób, a wyposażona jest w mobilną widownię umożliwiającą wielofunkcyjne wykorzystanie przestrzeni. Ostatnią z sal jest baletowa o powierzchni 231 mkw. Jej przeznaczenie to ptóby baletu i teatru tańca.
  Zaplecze gastronomiczne w CSK składa się z dwóch barów o powierzchni 86 mkw. i 137 mkw., bistro po powierzchni 212 mkw., restauracji mierzącej 170 mkw. oraz kawiarni na czwartym piętrze mierzącej 115 mkw.


  Co więcej, Centrum zaoferuje dwupoziomowy podziemny parking z 247 miejscami.
  Za projekt odpowiedzialne jest biuro architektoniczne Stelmach i Partnerzy z Lublina, głównym wykonawcą jest firma Budimex S.A., a inwestorem jest Województwo Lubelskie.


  CSK to projekt kluczowy Regionalnego Programu Operacyjnego, jego całkowita wartość wynosi 171 939 500 zł, z czego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pochodzi aż 128 892 799,76 zł.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: