Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Wspierania Biznesu

Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno
www.debno.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Wspierania Biznesu

Już po remoncie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już po remoncie - Centrum Wspierania Biznesu

  W budynku użyteczności publicznej przy ul. Daszyńskiego w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) wyremontowana została sala konferencyjna. W obiekcie pojawiły się również dodatkowe pomieszczenia, w których mogą odbywać się kameralne spotkania biznesowe.

   

   

   

   

   

   


  W efekcie prac przeprowadzonych przez firmę Kronex w Centrum Wspierania Biznesu odbył się remont sali konferencyjnej „widowiskowej”, korytarza i holu oraz dawnej kawiarni, w miejscu której pojawiła się nowa sala służąca do spotkań biznesowych. Odnowiono równiez taras oraz elewację budynku. W ramach projektu wykonano także zakup i dostawę mebli biurowych i konferencyjnych, sprzętu oświetleniowego. Obecnie realizowane są zamówienia na dostawę sprzętu komputerowego i audio-video oraz wyposażenia cateringowego obiektu. Całkowita wartość prac remontowych wyniosła 352 tys. złotych. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w ramach projektu „Rozwój Infrastruktury Centrum Wspierania Biznesu Gminy Dębno w celu wsparcia działalności klastra branży drzewno – meblarskiej oraz rozwoju transgranicznej współpracy gospodarczej Euroregionu Pomerania” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

  Głównym celem działającego od października 2004 r. Centrum Wspierania Biznesu w Dębnie jest wspieranie i rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy. Usługi świadczonych przez Centrum są opracowywane zarówno pod kątem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, jak również podmiotów rozpoczynających swoją przygodę z biznesem.

  źródło: www.debno.pl