Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Wrocławska 158, 45-835 Opole
www.cwkopole.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bożena Bednarek 885 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Start jesienią 2013 r.

Data aktualności: 04-06-2013

 • Start jesienią 2013 r. - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole
  Na październik 2013 r. planowane jest ukończenie budowy Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu. W przyszłości ma przy nim powstać hotel.
   
   
   
   
   
   
   
  Powstające przy ul. Wrocławskiej w Opolu Centrum Wystawienniczo-Kongresowe ma stać się popularnym miejscem targów, konferencji i seminariów. Gotowy obiekt składał się będzie z hali wielofunkcyjnej z foyer na łączną liczbę 2500 osób, sali konferencyjnej na około 200 osób, a także odkrytego terenu wystawowego o powierzchni 2000 metrów kwadratowych.
   
  W przyszłości planowane jest zagospodarowanie przestrzeni wokół Centrum, gdzie powstać ma hotel i park naukowo-technologiczny. W obiekcie będą mogły odbywać się również wydarzenia kulturalne, koncerty, czy sympozja naukowe. Za kilka lat będzie także możliwość organizowania tam imprez sportowych.