Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Collegium Da Vinci

Gen. T. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
http://centrakonferencyjne.com.pl/1,oferta,budynek,1,WSNHiD

Skontaktuj się z obiektem

Daria Frydrych Koordynator ds. najmu komercyjnego 697 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Collegium Da Vinci

Kolejne sale konferencyjne w Collegium Da Vinci – już od 2017 r.

Data aktualności: 28-10-2016

 • Kolejne sale konferencyjne w Collegium Da Vinci – już od 2017 r. - Collegium Da Vinci

  Siedziba Collegium Da Vinci to jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli w centrum Poznania. Mieszczący się przy ulicy Generała Kutrzeby 10 gmach gościł dotąd liczne konferencje i sympozja o charakterze komercyjnym i naukowym. Od stycznia uczelnia udostępni gościom biznesowym kolejne sale w swoim budynku.


   

  Jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju jest areną wydarzeń naukowych i biznesowych. Wraz z początkiem nowego roku dobiega końca projekt unijny, w którym brała udział wielkopolska uczelnia. Oznacza to otwarcie dodatkowej przestrzeni Collegium Da Vinci, z której korzysta również Uniwersytet SWPS, dla organizatorów szkoleń, eventów i kongresów firmowych.  

   

   

  Obecnie w budynku znajduje się 28 sal szkoleniowych (o powierzchni od 61 do 353 mkw.), w tym 6 pomieszczeń na ponad 100 osób. Największa z dostępnych sal może posłużyć do organizacji wydarzenia na 360 uczestników w układzie teatralnym. Wszystkie pomieszczenia posiadają system wentylacji, część jest klimatyzowana. Wyposażenie multimedialne obejmuje projektory z ekranami, komputery oraz systemy nagłośnienia. Goście spotkań na terenie obiektu znajdą także sale warsztatowe wyposażone w sprzęt oraz oprogramowanie do tworzenia projektów graficznych. Z Nowym Rokiem, dokładnie w styczniu 2017 roku, do użytku komercyjnego zostanie oddana część Novum Collegium Da Vinci. Wówczas oferta uczelni powiększy się do około 60 pomieszczeń konferencyjno-szkoleniowych oraz o nowe sale komputerowe i powierzchnie wystawiennicze.

   

   

  Gmach jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: