Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DeSilva Premium Opole

Powolnego 10, 45-078 Opole
http://www.desilva.pl/opole/hotel-opole.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DeSilva Premium Opole

Nowy hotel na konferencje ruszy latem 2014 r.

Data aktualności: 05-04-2013

 • Nowy hotel na konferencje ruszy latem 2014 r. - DeSilva Premium Opole

  Na lato 2014 r. zaplanowano uroczyste otwarcie nowego hotelu konferencyjnego w Opolu. Będzie to pierwszy czterogwiazdkowy obiekt w tym mieście.
   

   

   

   

   

   


  Hotel DeSilva Opole powstanie w centrum miasta, przy nabrzeżu Kanału Ulgi. Znajdzie się w nim 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ok. 330 mkw., restauracja z „otwartą kuchnią“ (nowość w ofercie Hoteli DeSilva), lobby bar z kominkiem, centrum fitness oraz podziemny garaż. Hotel zaoferuje 218 miejsc noclegowych w 106 pokojach dla gości. Inwestycja otrzymała dofinansowanie unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego, zajmując pierwsze miejsce w rankingu zaakceptowanych inwestycji województwa opolskiego.

  - Po latach kojarzenia naszej sieci tylko z Mazowszem, cieszymy się, że teraz obiekty DeSilva wchodzą do nowych miast: Mikołajek, Opola i Poznania. Już wcześniej pojawiliśmy się w Krakowie w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva oraz w Katowicach przy porcie lotniczym gdzie funkcjonuje 3-gwiazdkowy, przylotniskowy hotel DeSilva Inn Katowice Airport. Wkrótce będziemy mogli z dumą powiedzieć o ogólnopolskiej sieci Hoteli DeSilva – komentuje Witold Ignatowski, prezes zarządu spółki Hotele DeSilva.

  źródło: DeSilva