Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DeSilva Premium Opole

Powolnego 10, 45-078 Opole
http://www.desilva.pl/opole/hotel-opole.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DeSilva Premium Opole

Otwarcie hotelu DeSilva w Opolu przesunięte na jesień 2014 r.

Data aktualności: 04-06-2014

 • Otwarcie hotelu DeSilva w Opolu przesunięte na jesień 2014 r. - DeSilva Premium Opole
  Nie latem, jak pierwotnie zapowiadano, a dopiero jesienią 2014 r. zostanie otwarty nowy hotel konferencyjny w Opolu.
   
  Hotel DeSilva Opole znajduje się w centrum miasta, przy nabrzeżu Kanału Młynówka. Będzie to jedyny czterogwiazdkowy obiekt w Opolu.
   
  Czterogwiazdkowe konferencje w Opolu
   
  Hotel odda do dyspozycji organizatorów spotkań 4 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 310 mkw. Pomieszczenia będą posiadały dostęp do światła dziennego i zostną wyposażone w rzutniki LCD, ekrany, flipcharty oraz szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Przez cały czas trwania spotkania jego uczestnicy będą mogli korzystać z baru kawowego, w którym oprócz gorących i zimnych napojów oferowane będą ciasta własnego wypieku. Uczestnikom konferencji hotel zaproponuje lunch z napojami bezalkoholowymi oraz specjalne ceny wynajmu pokoi.
   
  Komfortowe zaplecze dla uczestników konferencji i szkoleń
   
  Hotelowa restauracja z otwartą kuchnią to miejsce, który pomieści 74 gości. W lokalu serwowane będą śniadania w formie bufetu oraz kuchnia polska i śródziemnomorska a la carte. Tuż obok działać będzie bar z kominkiem, biblioteczką z gazetami i dużym ekranem telewizyjnym. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 218 miejsc noclegowych w 111 pokojach, w tym trzech obszernych apartamentach typu Suite. Goście będą mogli korzystać ze strefy Spa i Wellness.