Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dom Jubileuszowy

Bołtucia 7, 85-791 Bydgoszcz
www.wiatrakdom.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Dom Jubileuszowy

Nowe miejsce na konferencje i eventy w Bydgoszczy zostanie oddane do użytku jeszcze w 2013 r.

Data aktualności: 21-01-2013

 • Nowe miejsce na konferencje i eventy w Bydgoszczy zostanie oddane do użytku jeszcze w 2013 r. - Dom Jubileuszowy
  Powstający w Bydgoszczy obiekt ma służyć jako miejsce konferencji, spotkań, warsztatów, zajęć a także koncertów z udziałem dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Obecnie w placówce trwają prace wykończeniowe.
   
   
   
   
   
   
   
  Pomysłodawcą zbudowania Domu Jubileuszowego jest bydgoska Fundacja „Wiatrak”, służąca mieszkańcom regionu od 17 lat. 
   
  Znajdująca się w obiekcie sala widowiskowa będzie pełnić funkcję koncertową, kinową, teatralną, galeryjną i konferencyjną. Po przystosowaniu, dzięki systemowi usuwanych foteli, pomieszczenie będzie mogło służyć jako sala taneczna lub bankietowa. Scena zostanie wyposażona w ekran, kulisy, rampy i oświetlenie sceniczne. Na zapleczu sceny pojawią się się garderoby dla artystów. W budynku pojawi się również sala konferencyjno-wykładowa,  przeznaczona do prowadzenia konferencji, warsztatów oraz wykładów zarówno przygotowanych przez Fundację, jak i przez organizacje lub firmy z zewnątrz. Z kolei sala edukacyjno-ruchowa będzie służyła jako pomieszczenie na zajęcia ruchowe i edukacyjne dla dzieci. Pomieszczenie będzie przedzielone przesuwana ścianą, co pozwala na dostosowanie sali do liczby uczestników, a także urozmaicenie prowadzonych zajęć. Do dyspozycji użytkowników zostaną oddane również: oratorium, które dzięki przesuwanej ścianie będzie można połączyć z salą kominkową, pomieszczenie do hydroterapii z sauną, jacuzzi i pomieszczeniem do hydromasażu, pracownia plastyczna, sala muzyczna, sala GPS, sala fitness oraz siłownia i ogród zimowy.
   
  źródło: www.wiatrakdom.pl