Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

domEXPO Opole

Kępska 8, 45-129 Opole
www.domexpo.com

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Tomaszewska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
domEXPO Opole

Centrum budowlane plus sale konferencyjne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Centrum budowlane plus sale konferencyjne - domEXPO Opole

  W pierwszej połowie 2013 roku w Opolu zostanie otwarty pierwszy obiekt wystawienniczo-usługowo-handlowy dedykowany branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Centrum DomExpo powstanie na 3-hektarowej działce przy ul. Budowlanych i Kępskiej.

   

   

   

   

   

   


  Na 15 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej znajdą się cztery strefy, odpowiadające poszczególnym etapom inwestycji budowlanych: Woda, Ciepło, Światło i Wnętrze. To właśnie w nich swoją ofertę zaprezentuje około 200 firm z branży budowlanej, a wśródnich geodeci, deweloperzy, projektanci, architekci, producenci mebli oraz instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Ofertę handlową, usługową i wystawienniczą obiektu uzupełni sala konferencyjna z własnym zapleczem gastronomicznym o wielkości 2,5 tys, mkw. W opolskim DomExpo pojawi się również strefa rozrywki.

   

  Koszt budowy centrum wyniesie 65 mln zł. Właścicielem formatu DomExpo jest firma Kępska. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, kolejne obiekty sieci powstaną we Wrocławiu i Warszawie. Oba mają zostać otwarte w 2014 roku.

  źródło: www.konferencje.pl