Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

domEXPO Opole

Kępska 8, 45-129 Opole
www.domexpo.com

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Tomaszewska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
domEXPO Opole

DomExpo w Opolu otworzy się w I kwartale 2014 roku

Data aktualności: 13-12-2013

 • DomExpo w Opolu otworzy się w I kwartale 2014 roku - domEXPO Opole
  Otwarcie opolskiego centrum targowo-wystawienniczego przesunięto na pierwszy kwartał 2014 roku. Atutem obiektu posiadającego 15 tys. mkw. powierzchni ekspozycyjnej będą specjalna strefa pokazowa oraz plac targowy.
   
  DomExpo Opole będzie trzypoziomowym centrum wystawienniczym, oferującym całoroczną przestrzeń ekspozycyjną w formie 250 showroomów o powierzchni od 20 mkw. Powierzchnia ekspozycyjna opolskiego kompleksu wyniesie 15 tys. mkw, a całkowita powierzchnia obiektu to 28 tys. mkw.
   
  Idealne na konferencje w Opolu
   
  W DomExpo Opole znajdą się sale konferencyjne z pełnym zapleczem technologicznym, przeznaczone do organizowania różnorodnych wydarzeń promocyjnych, szkoleniowych, edukacyjnych czy rozrywkowych. Strefa konferencyjno-ekspozycyjna obiektu będzie wynosiła 2000 mkw. Na terenie kompleksu znajdą się również: strefa gastronomiczna, przestrzeń biurowa, otwarty plac ekspozycyjno-targowy oraz parking na 500 samochodów. W obiekcie pojawi się także strefa zabaw dla dzieci.
   
  - Chcemy oddać w ręce najemców i klientów obiekt o najlepszych standardach i wysokiej jakości, gdzie każdy detal jest wykonany z pietyzmem, a funkcjonalność i komfort są bez zarzutu - mówi Artur Braniec, dyrektor ds. komercjalizacji DomExpo. - Część z naszych najemców tworzy na potrzeby DomExpo nowe marki i formaty handlowe. Tymczasem zaadoptowanie wnętrz 100-letniej budowli do ich projektów i potrzeb bywa czasochłonne. Do tego dochodzą procedury związane z uzyskiwaniem pozwoleń na użytkowanie powierzchni naszych najemców. Wszystko w DomExpo, także ostateczny termin otwarcia centrum jest podporządkowane optymalnej realizacji naszych założeń: opolskie domEXPO ma być szczególnym i atrakcyjnym miejscem, zarówno dla najemców jak i klientów. Obiekt otwieramy w gorącym momencie sezonu budowlanego - największa sprzedaż usług, materiałów budowlanych oraz wykończeniowych rozpoczyna się wraz z początkiem sezonu budowlanego, czyli wiosną. Jest to ważne z punktu widzenia spodziewanego poziomu sprzedaży poszczególnych firm obecnych w DomExpo - dodaje Artur Braniec.