Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DomExpo Warszawa

Modlińska 4, 03-216 Warszawa
www.domexpo.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DomExpo Warszawa

DomExpo w Warszawie ruszy jesienią 2014 r.

Data aktualności: 05-06-2014

 • DomExpo w Warszawie ruszy jesienią 2014 r. - DomExpo Warszawa
  Na IV kwartał 2014 r. zaplanowano oddanie do użytku nowego centrum wystawienniczego w Warszawie. Znajdzie się ono na terenie dawnej fabryki FSO Żerań.
   
  Zgodnie z założeniami architektonicznymi DomExpo, oryginalna konstrukcja hal zostanie zachowana, a obiekt poddany rewitalizacji, zyskując oryginalny, nowoczesny wygląd, łączący postindustrialny charakter ze współczesnym designem i funkcjonalnością. Lokalizacja - na skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej z ul. Modlińską na północnym wschodzie stolicy - ma sprawić, że DomExpo stanie się popularną targową placówką o dużym zasięgu . 
   
  Całkowita powierzchnia warszawskiego centrum wystawienniczego to 60 tys. mkw. Strefa eventowo-ekspozycyjna zajmie 12,5 tys. mkw., a powierzchnia ekspozycyjna branży budowlanej i wyposażenia wnętrz - 32,5 tys. mkw. Lokali będzie 350, najmniejszy z nich będzie miał 20 mkw. Planowana powierzchnia biurowa DomExpo to 8,4 tys. mkw. W obiekcie znajdą się również sale konferencyjne z pełnym zapleczem technologicznym, przeznaczone do organizowania różnorodnych wydarzeń promocyjnych, szkoleniowych, edukacyjnych i rozrywkowych. W centrum pojawią się też strefa gastronomiczna i miejsce zabaw dla dzieci.