Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DomExpo Warszawa

Modlińska 4, 03-216 Warszawa
www.domexpo.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DomExpo Warszawa

Warszawskie DomExpo będzie gotowe w 2015 r.

Data aktualności: 09-07-2014

  • Warszawskie DomExpo będzie gotowe w 2015 r. - DomExpo Warszawa
    U zbiegu Trasy Toruńskiej i ul. Modlińskiej w Warszawie, na terenie hal dawnej Fabryki Samochodów Osobowych w Żeraniu powstaje jeden z największych obiektów konferencyjno-targowych w stolicy.

    Powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza DomExpo Warszawa wyniesie 12,5 tys. mkw., z czego powierzchnia parteru to ok. 7 tys, mkw. Część konferencyjna obiektu, w której znajdzie się 6 sal konferencyjnych, będzie miała powierzchnię 2,6 tys. mkw.Największa sala konferencyjna w obiekcie będzie w stanie pomieścić w ustawieniu teatralnym 2,1 tys. osób, a całe piętro konferencyjne - 2650 osób. Na terenie kompleksu funkcjonować będzie również restauracja. Uczyestnicy odbywających się w DomExpo wydarzeń będą mieli do dyspozycji parkingi mogące pomieścić maksymalnie 1,2 tys. samochodów.
     
    Autorami koncepcji architektonicznej DomExpo Warszawa są projektanci z firmy Tremend. Otwarcie obiektu ma nastąpić w 2015 roku.