Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
http://www.doubletreewarsaw.pl/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Rokicka Sales Manager MICE & Leisure Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Czterogwiazdkowe konferencje już od grudnia 2013 r.

Data aktualności: 23-04-2013

 • Czterogwiazdkowe konferencje już od grudnia 2013 r. - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
  Na terenie ogródków działkowych przy Trakcie Lubelskim i ul. Cyklamenów w warszawskim Wawrze trwa budowa jednego z największych centrów kongresowo-konferencyjnych w Polsce.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak wynika z informacji serwisu Gazeta.pl, głównym atutem prowadzonego pod szyldem DoubleTree by Hilton obiektu ma być nowoczesne centrum kongresowe, w sklad którego wejdzie 21 sal konferencyjnych. Ponadto w hotelu znajdzie się 368 pokoi dla gości restauracja, dwa bary oraz kompleks spa. Obiekt będzie działał na zasadzie franczyzy.
   
  Za projekt hotelu odpowiada pracownia Kazimierski i Ryba, a jego inwestorem jest spółka Polaris Hospitality Enterprises. Obecnie trwają prace nad elewacją obiektu. Jego otwarcie zaplanowano na połowę grudnia 2013 r.
   
  źródło: Gazeta.pl

Oferty specjalne