Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Nowe centrum kongresowe w Łodzi otworzy się latem 2013 r.

Data aktualności: 27-03-2013

 • Nowe centrum kongresowe w Łodzi otworzy się latem 2013 r. - DoubleTree by Hilton Łódź

  W zlokalizowanym w centrum miasta kompleksie znajdzie się ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-wystawienniczej oraz 200 pokoi hotelowych w czterogwiazdkowym standardzie sieci DoubleTree by Hilton. Otwarcie kompleksu zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2013 roku.

    

   

   

   


  Jedną z zalet Centrum Kongresowego BiznesHUB jest jego lokalizacja. Położony w centrum Łodzi, w pobliżu skrzyżowania głównych autostrad, oferuje łatwy dojazd z każdego miejsca w kraju. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest oddalone o sześć kilometrów, a dworzec Łódź Kaliska o niespełna kilometr. Z kolei czas dojazdu z warszawskiego Okęcia to zaledwie półtorej godziny. - To wszystko sprawia, że BiznesHUB to miejsce wręcz stworzone do organizacji międzynarodowego kongresu, czy choćby dorocznego zjazdu sił sprzedaży - zapowiada Dominik Heftowicz, przedstawiciel Grupy TOYA, która jest inwestorem Centrum.

  Centrum Kongresowe BiznesHUB powstało z wyjątkowego połączenia pierwszego w Polsce hotelu DoubleTree by Hilton z dawnymi halami łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Będzie ono oferować ponad 1,7 tys m.kw. powierzchni konferencyjnej na terenie hotelu i niemal 3 tys, mkw. przestrzeni hal kongresowo-wystawienniczych. Największa z hal będzie w stanie pomieścić ponad tysiąc gości konferencyjnych. Jej atutem jest doskonała akustyka, a także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. W BHCC będzie można zorganizować zarówno kongres, dużą konferencję czy event firmowy połączony z wieczorną imprezą. Na terenie całego Centrum można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu o przepustowości 50 Mb/s. Do dyspozycji organizatorów i gości zostanie oddane także, wyposażone w nowoczesny sprzęt, kino 3D.

  Sercem BiznesHUBu jest pierwszy na terenie Łodzi czterogwiazdkowy hotel biznesowy DoubleTree by Hilton, w którym znajdzie się dwieście nowocześnie wyposażonych pokoi, restauracja Four Colors, Golden Bar oraz centrum SPA z basenem na ostatnim, dziesiątym piętrze, z którego goście będą mogli podziwiać panoramę miasta. - Najwyższe standardy jakości obsługi sprawiają, że będzie to idealne miejsce odpoczynku zarówno dla zmęczonych podróżą służbową gości biznesowych, jak i uczestników konferencji - opowiada Agata Latańska, dyrektor sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź. Goście weekendowi hotelu, będą mogli korzystać z bogatej oferty wydarzeń kulturalnych, które cały czas odbywają się na terenie hal dawnej wytwórni. - Już teraz organizowane są tam koncerty, wystawy i sztuki teatralne - dodaje Latańska.

  Dopełnieniem kompleksu jest biurowiec klasy A - MediaHUB, w którym dwie szybkobieżne windy zapewniają dostęp do 10 pięter o łącznej powierzchni niemal 4 tys. mkw. Budynek jest klimatyzowany, część każdego z pięter ma wzmocnione stropy. Na poziomie -1 znajduje się parking. Najemcy mogą liczyć na darmowe łącze o przepustowości 80 MB/s z możliwością nieograniczonej rozbudowy na preferencyjnych warunkach.