Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Kombornia Hotel & Spa

Kombornia 1, 38-420 Kombornia
www.dworkombornia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hamela 13/43...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Dwór Kombornia Hotel & Spa

Nowe pokoje w butikowym hotelu w Bieszczadach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe pokoje w butikowym hotelu w Bieszczadach - Dwór Kombornia Hotel & Spa

  Kolejnych 11 pokoi gościnnych otwartych zostało w czterogwiazdkowym Dworze Kombornia Hotel & SPA.

   

   

   

   

   

   

   


  Odrestaurowany został kolejny zabytkowy budynek dawnego zespołu dworskiego - XVIII wieczna Oficyna, dzięki czemu hotel do dyspozycji gości udostępnił kolejne 34 miejsca noclegowe.


  W pokojach mimo nowoczesnych wygód, przebija historyczny nastrój. Pokoje utrzymane zostały w jasnych, sprzyjających odpoczynkowi, odcieniach. Wszystkie pokoje wyposażone zostały m.in. w TVsat, telefon oraz dostęp do Internetu. Każdy pokój charakteryzuje indywidualnie wystylizowane wnętrze z odmienną kolorystyką i wzornictwem.


  Ponadto 15 luksusowych pokoi znajduje się w głównym budynku. Część pokoi mieści się na pierwszym piętrze, pozostałe, których wystrój to designerska propozycja dla wymagających, znajdują się w Południowym Skrzydle. Pokoje te przygotowano z myślą o osobach, które wolą wypoczywać we współczesnych wnętrzach.

   

  Zabudowania Dworu Kombornia to niemal 5000m2 powierzchni, gdzie z dala od miejskiego zgiełku stworzono idealne warunki, pozwalające połączyć intensywną pracę z efektywnym wypoczynkiem.


  Na potrzeby konferencji przygotowano dawne stajnie dworskie o powierzchni 700 m.kw. Stajnie, jak i pozostałe budynki, poddane zostały renowacji i przystosowane zostały do pełnienia nowych funkcji. Obecnie odbywają się tam kongresy, konferencje i różnego rodzaju spotkania biznesowe z udziałem 300 osób. Sale konferencyjne posiadają niezbędny przy organizacji różnego typu wydarzeń sprzęt multimedialny.

  Dla osób poszukujących relaksu po intensywnym dniu hotel oferuje Strefę Wellness, która mieści się w dworskiej Oranżerii. Goście do dyspozycji mają .in. baseny, jaccuzi, sauny a także grotę solną oraz siłownię. Do wyboru jest także sto zabiegów, wykonywanych przez specjalistów.


  Dwór Kombornia
  znajduje się na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim.

   


  źródło: www.dworkombornia.pl