Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Słupia

Słupia, 97-415 Słupia
www.dworslupia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Krzysztof Będniewski Menadżer 44 60...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Dwór Słupia

Stylowy hotel ruszy w 2014 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Stylowy hotel ruszy w 2014 r. - Dwór Słupia

  Już za kilka lat w miejscowości Słupia w województwie łódzkim będzie można organizować konferencje i spotkania biznesowe. w zabytkowym XIX-wiecznym dworku powstanie bowiem hotel, który będzie funkcjonował także jako centrum konferencyjne.
   

   

   

   

    

   


  Kompleks dworsko-parkowy w Słupi otoczony jest XIX-wiecznym siedmiohektarowym parkiem objętym ochroną konserwatora zabytków. Spacerowicze mogą podziwiać bardzo rzadkie okazy i gatunki drzew, z których najstarsze liczą sobie nawet 200 lat. Z samego dworku rozpościera się widok na zbocze góry pokrytej lasem i małymi wsiami.

  Obecnie w dworku trwają prace prowadzone pod nadzorem konserwatora zabytków. Jak informuje Zbigniew Firek, właściciel obiektu, hotel miałby przyjąć pierwszych gości w 2014 roku przyjąć pierwszych gości. Obecnie inwestor stara się o pozyskanie unijnej dotacji, jednak - jak zapewnia - nawet tego dofinansowania nie będzie, hotel i tak powstanie.W dworku będzie można organizować nie tylko konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, lecz również wesela i inne imprezy okolicznościowe.

  Całkowity koszt remontu szacuje się na ok. 10 mln złotych.

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne