Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna
http://evapark.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Okrój Menadżer ds. sprzedaży i marketingu 667 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

Sale konferencyjne w Eva Park Life & Spa pod Warszawą jeszcze w 2015 r.

Data aktualności: 11-09-2015

 • Sale konferencyjne w Eva Park Life & Spa pod Warszawą jeszcze w 2015 r. - Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

  Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie nowoczesnego centrum spa z zapleczem konferencyjnym i pokojami w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.


  Konstancińskie Centrum Hydroterapii, bo tak inaczej nazywany jest Eva Park Life & Spa, znajduje się w centrum Parku Zdrojowego w bezpośrednim sąsiedztwie tężni w cichej i malowniczej miejscowości Konstancin-Jeziorna niedaleko Warszawy.

  Centrum zaoferuje swoim gościom 54 miejsca noclegowe w 27 pokojach, dwie sale konferencyjne oraz salę śniadaniowo-konferencyjną, które łącznie pomieszczą około 120 osób, a przede wszystkim nowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej z jacuzzi i basenem z wodą solankową. Budynek Eva Park będzie miał jedno piętro i użytkowe poddasze.

  Standaryzacja hotelu planowana jest na cztery gwiazdki. Otwarcie Eva Park Life & Spa zapowiadane jest na grudzień 2015 roku.   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: