Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna
http://evapark.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Okrój Menadżer ds. sprzedaży i marketingu 667 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

Eva Park pod Warszawą będzie otwarte na konferencje jeszcze w 2015 r.

Data aktualności: 14-12-2015

  • Eva Park pod Warszawą będzie otwarte na konferencje jeszcze w 2015 r. - Eva Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie

    W Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą do otwarcia szykuje się centrum spa z zapleczem konferencyjnym i hotelowym Eva Park Life & Spa.


    Konstancińskie Centrum Hydroterapii, czyli Eva Park Life & Spa zlokalizowany jest w centrum Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni solankowej. Obiekt nastawiony jest nie tylko na przyjmowanie gości poszukujących odpoczynku poza miastem, ale i organizatorów eventów – obok zaplecza spa zaoferuje również sale konferencyjne i miejsca noclegowe. Część hotelowa otrzymała kategoryzację czterech gwiazdek. W Eva Park będą mogły jednocześnie przenocować 54 osoby w 27 pokojach. Na bankiety i konferencje przeznaczone są dwie sale konferencyjne oraz sala śniadaniowo-konferencyjna, które łącznie pomieszczą około 120 osób. Główną część obiektu stanowi strefa spa & wellness oferująca wysoko specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, a także nowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej z jacuzzi i basenem z wodą solankową.

    Eva Park Life & Spa pierwszych gości przyjmie jeszcze w grudniu br., po świętach Bożego Narodzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: