Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Wielkie otwarcie już za nami

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wielkie otwarcie już za nami - Expo Mazury S.A.

  12 września 2012 r., w dniu rozpoczęcia 39 edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, miała miejsce uroczysta inauguracja działalności ostródzkiego obiektu. Wśród zaproszonych na uroczystość gości znaleźli się m.in. minister gospodarki, szefowie agencji rządowych, wojewoda warmińsko-mazurski, a także burmistrz Ostródy.

   

   

   

   

   

   

  W programie imprezy znalazły się: widowiskowy pokaz akrobatyczny, uroczyste przecięcie wstęgi oraz przyjęcie koktajlowe połączone z koncertem zespołu Raz, Dwa, Trzy. - Jeszcze rok temu ta hala była tylko w naszych myślach i marzeniach – mówił podczas otwarcia obiektu Carsten Demuth, właściciel Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. - Byliśmy pełni obaw, czy uda się zrealizować ten projekt na czas. Dzisiaj Arena Ostróda stała się rzeczywistością - dzięki wierze i energii tych, którzy w projekt uwierzyli. Dzisiaj wszystkim wam dziękuję. Właściciel targów podkreślił też, jak istotne było dla niego zaangażowanie poszczególnych instytucji – Realizowaliśmy wiele inwestycji w Polsce i za granicą. Nigdzie, tak jak w Ostródzie, nie pomagano nam pokonać trudnej drogi do celu – przyznał. - Wybudowanie Areny Ostróda to wielki krok w kierunku podniesienia konkurencyjności Polski Wschodniej. Takiego obiektu jak ten będą nam zazdrościć w kraju i za granicą – dodał marszałek woj. warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.

  Ostródzkie targi meblarskie to dla Demuth Areny Ostróda ważny sprawdzian, jednak już teraz ich organizator pracuje nad targami jachtowymi, spożywczymi oraz szkutniczymi. W dalszych planach są imprezy branży turystycznej, a także liczne kongresy i konferencje. - Demuth Arena Ostróda, to inwestycja która wpisuje się w najnowsze trendy polskiego i europejskiego rynku targowo-konferencyjnego. Sukces tego przedsięwzięcia będzie w dużej mierze barometrem kondycji polskiej branży wystawienniczej. Na ile rynek jest gotowy na nowe rozdanie dowiemy się pod koniec 2012 roku – mówi Krzysztof Raczkowski prezes Demuth Alfa, spółki organizującej targi.

  Centrum Targowo-Konferencyjne Demuth Arena Ostróda, to  najnowocześniejsze centrum kongresowo-wystawiennicze w makroregionie Polski Wschodniej. Główna hala wystawiennicza - o powierzchni ok. 15 tys mkw. i średniej wysokości 14,5 metra – pozwala na wydzielenie 500 stoisk targowych o powierzchni od 15 do 25 mkw. Ponadto w hali znajdują się 2 sale konferencyjne, które mogą pomieścić około 2 tys. osób oraz restauracja na 800 miejsc.  Dodatkowo zaplanowano możliwość wjazdu i wyjazdu pojazdów wielkogabarytowych do budynku (TIR) oraz zaplecze dla osób przygotowujących wystawy. Wejście, poprzez system bramek automatycznych - zapewni bezpieczny i pozbawiony zbędnego oczekiwania dostęp do obiektu.

  źródło: www.arenaostroda.com

Oferty specjalne