Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Expo Mazury S.A.

Tourism and Events Expo, czyli turystyka biznesowa w Ostródzie

Data aktualności: 14-08-2015

  • Tourism and Events Expo, czyli turystyka biznesowa w Ostródzie - Expo Mazury S.A.

    W Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur w Ostródzie, Expo Arena w dniach 8-9 października br. odbędzie się I edycja wydarzenia Tourism and Events Expo, w skrócie TEE.

     

    Wydarzenie to skierowane jest do branży turystycznej oraz MICE i charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do rynku usług turystycznych z biznesową formułą B2B. Tematyką wydarzenia będzie nie tylko turystyka biznesowa, ale również medyczna, senioralna i przyjazdowa. W Ostródzie spotkają się wystawcy i zwiedzający zza granicy, dzięki czemu Polska będzie miała okazję zaprezentować się na arenie międzynarodowej. Będzie to również okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. Wystawcami będą hotele, centra kongresowe, atrakcje turystyczne oraz biura promocji miast i regionów z całej Polski. Z kolei odwiedzający – hosted buyers – to przede wszystkim agencje eventowe, biura podróży organizujące wyjazdy biznesowe i motywacyjne, firmy konferencyjne i szkoleniowe, a także touroperatorzy z Euroregionu Bałtyk. Zorganizowana zostanie również profesjonalna giełda, podczas której zostaną zaaranżowane spotkania, które umożliwią wystawcom i odwiedzającym nawiązanie bezpośrednich kontaktów handlowych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne