Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Zaproszenie na targi turystyczne i spotkanie branżowe z Hosted Buyers

Data aktualności: 02-07-2013

 • Zaproszenie na targi turystyczne i spotkanie branżowe z Hosted Buyers - Expo Mazury S.A.
  W dniach 10-12 października 2013 r. w nowoczesnym centrum targowo-konferencyjnym w Ostródzie odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych Arena Tourism Poland. 
   
   
   
   
   
   
   
  Tegoroczna edycja, pod hasłem Spa&Wellness, odbędzie się w formule B2B, dzięki czemu stanie się platformą do wymiany kontaktów i doświadczeń biznesowych. Głównymi atutami wydarzenia mają być: nowoczesna, dynamiczna formuła targów, bogate wsparcie branżowe w postaci około 100 Hosted Buyers z całej Europy, lokalizacja imprezy sprzyjająca integracji z partnerami z Rosji i Skandynawii oraz malownicza sceneria łącząca biznes z rekreacją.
   
  Patronat nad imprezą objęli: Polska Organizacja Turystyczna, Warmińsko Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, Travel Profi, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Magazyn Coaching – Focus. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest serwis Konferencje.pl.
   

Oferty specjalne