Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Targi Arena Tourism Poland odwiedzi stu Hosted Buyers z całej Europy

Data aktualności: 27-08-2013

 • Targi Arena Tourism Poland odwiedzi stu Hosted Buyers z całej Europy - Expo Mazury S.A.

  W dniach 10-12 października 2013 r. w Ostródzie odbędą się targi aspirujące do miana jednego z największych wydarzeń turystycznych w kraju. Jednym z elementów Arena Tourism Poland będzie specjalny program skierowany do Hosted Buyers. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis Konferencje.pl.

   

  Targi Arena Tourism Poland odbędą się w obiekcie Arena Ostróda – nowoczesnym i popularnym w północno-wschodniej Polsce centrum targowo-konferencyjnym, które dzięki swojej dużej powierzchni i zastosowanym w nim technologiom, daje wystawcom nieograniczone możliwości ekspozycji swojej oferty. Impreza odbędzie się w sprawdzonej formule Business 2 Business, dzięki czemu stanie się okazją do wymiany kontaktów i doświadczeń biznesowych. Dodatkowo będą to pierwsze w Polsce targi turystyczne z możliwością sprzedaży usług i towarów przez wystawców. - Chcemy stworzyć jeden z największych polskich obiektów ekspozycji, handlu i biznesu na skalę współczesności, przyszłości i współpracy ze wszystkimi rynkami europejskimi - mówi Kamila Rut, specjalista ds. marketingu i PR Demuth Arena Ostróda. - Naszym zadaniem jest obsługa rynku z Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Szwecji, Danii, Słowacji, Czech, Austrii oraz Niemców. Jednym z głównych atutów naszych targów jest bogate wsparcie branżowe w postaci około 100 Hosted Buyers z całej Europy - dodaje.

   

  Zaprezentują miejsca na konferencje

   

  W imprezie wezmą udział ośrodki konferencyjne i szkoleniowe, centra kongresowe, obiekty hotelarskie, centra pobytowe, uzdrowiska, agroturystyka, obiekty sportowo-kulturalne, producenci zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków i wyposażenia Spa, touroperatorzy, miasta i regiony, przewoźnicy, uczelnie o profilu turystycznym producenci infrastruktury i wyposażenia sportowego oraz przedstawiciele turystyki medycznej. Podczas targów odbędzie się szereg atrakcji dla wystawców i odwiedzających, wśród których znajdą się konkursy, szkolenia i konferencje. Dzień „open” będzie miał miejsce w sobotę, 12 października 2013 r. W trakcie jego trwania każdy odwiedzający będzie miał możliwość zakupu ofert turystycznych typu „last minute”, kosmetyków, voucherów oraz wszelkich usług proponowanych przez wystawców w niezwykle atrakcyjnych cenach.

   

  Specjalny program dla Hosted Buyers

   

  Arena Tourism Poland to nie tylko targi, lecz również szereg atrakcji dodatkowych skierowanych do gości imprezy. Organizatorzy targów zapowiadają, że odbędzie się na nich aż szesnaście godzin wykładów tematycznych, a także specjalistyczne workshopy (giełda B2B) z udzialem Hosted Buyers. Im też zostanie poświęcony specjalny program, którego elementem będą wycieczki po atrakcjach turystycznych regionu oraz rejs widokowy po Kanale Elbląskim. W trakcie ATP zaprezentowany zostanie również szeroki wybór oferty branży specjalizującej się w szeroko pojętej turystyce.

   

  Ważne targi dla branży spotkań

   

  Wśród licznych korzyści dla wystawców Arena Tourism Poland należy wymienić: możliwość prezentacji oferty szerokiemu gronu odbiorców, zwiększenia świadomości klientów na temat marki, nazwy, produktu czy firmy, bezpośredniego kontaktu z klientem, wymianę i pozyskanie informacji na temat branży oraz zwiększenia zainteresowania mediów. Korzyści dla odwiedzających to m.in. ogromna oferta dostępna w jednym miejscu, możliwość porównania cen, bezpośredni kontakt z firmą, poznanie aktualnych trendów oraz pozyskania nowych informacji z branży.

Oferty specjalne