Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Arena Tourism Poland: Oferta Last Minute dla wystawców

Data aktualności: 09-09-2013

 • Arena Tourism Poland: Oferta Last Minute dla wystawców - Expo Mazury S.A.

  Targi zaplanowane są z ogromnym rozmachem. Odbędą się w sprawdzonej formule B2B, która pozwala na dogodną wymianę kontaktów i doświadczeń biznesowych oraz zawarcie umów handlowych. Organizatorzy spodziewają się ok. 100 Hosted Buyer'sów z całej Europy.
  Ponadto ATP będą pierwszymi w Polsce targami turystycznymi z możliwością sprzedaży usług i towarów przez wystawców. Ostatni dzień targowy odbędzie się w formie otwartej dla zwiedzających.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Wystawców przygotowaliśmy specjalny pakiet promocyjny, który umożliwi Państwu kompleksową prezentację podczas naszego wydarzenia.
   
  - Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród branży turystycznej.  Bez wątpienia będzie okazją do zaprezentowania oferty nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym– mówi Mariusz Stankiewicz, manager projektu. - Udział w imprezie potwierdzili już profesjonalni kupcy  m.in. ze Skandynawii oraz Rosji. Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów liczymy, iż Ostróda stanie się ważnym miejscem na wystawienniczej mapie Polski.

  Targi Arena Tourism Poland odbędą się w Arenie Ostróda - nowoczesnym Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur. Obiekt dysponuje 20 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, co daje trzecią pozycję pod względem wielkości w Polsce. Hala położona jest w otoczeniu mazurskich jezior i hoteli o wysokim standardzie. Zdrowy tryb życia to dziś motto współczesnego turysty. Dlatego mazurska kraina jezior, lasów i niezwykłej przyrody, to idealne miejsce do zorganizowania targów turystycznych. Z pewnością urzeknie każdego, kto jeszcze nie miał okazji odwiedzić Ostródy.
  - Zapraszamy na wyjątkowe targi w wyjątkowym miejscu – dodaje Mariusz Stankiewicz.

  Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.tourismpoland.pl
   

Oferty specjalne