Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Arena Ostróda zaprasza na niezwykły event branży turystycznej

Data aktualności: 23-09-2013

 • Arena Ostróda zaprasza na niezwykły event branży turystycznej - Expo Mazury S.A.
  W dniach 10-12 października 2013 r. w nowoczesnym Centrum Targowo–Konferencyjnym Warmii i Mazur Arena Ostróda odbędzie się pierwsza edycja jednego z największych eventów turystycznych w kraju - Arena Tourism Poland. Jego tematem przewodnim będzie Spa & Wellness.
   
  Impreza odbędzie się w obiekcie dysponującym 20 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, co daje mu trzecią pozycję pod względem wielkości w Polsce. Wydarzenie będzie odbywało się w sprawdzonej formule B2B, która pozwala uczestnikom na dogodną wymianę kontaktów i doświadczeń biznesowych oraz zawarcie umów handlowych. Organizatorzy spodziewają się ok. 100 Hosted Buyers z całej Europy.
   
  Podczas Arena Tourism Poland wprowadzona zostanie formuła sprzedażowa - możliwość sprzedaży usług i towarów. Ostatni dzień odbędzie się w formie otwartej dla zwiedzających. -  Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród branży turystycznej. Bez wątpienia będzie okazją do zaprezentowania oferty nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym  – mówi Barbara Zajączkiewicz, Manager Projektu. - Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów liczymy, iż Ostróda stanie się ważnym miejscem na wystawienniczej mapie Polski.
   
  Udział w październikowym wydarzeniu zadeklarowali już tour operatorzy obsługujący rynki polskie w Skandynawii, Rosji, Niemiec i Ukrainy. - Obecność wielu europejskich kupców na targach to ogromna szansa dla wystawców na przeprowadzenie biznesowych spotkań, wymianę wiedzy, a przede wszystkim pozyskanie nowych partnerów – dodaje Barbara Zajączkiewicz.
   
  Rozmowy ze specjalistami i pokazy specjalne
   
  W trakcie Arena Tourism Poland odbędą się także liczne spotkania ze specjalistami z branży spa, wellness, beauty, ale także marketingu. Eksperci opowiedzą m.in. o najnowszych trendach na rynku, promocji hoteli w sieci czy zdrowym stylu życia. Wśród atrakcji dodatkowych znajdą się także pokazy sztuki barmańskiej i baristycznej. Ostatniego dnia odbędzie się blok podróżniczy „Podróże z Areną”, a wraz z nim: pokazy filmów, slajdów i fotografii z różnych zakątków świata. Prelegentami będą uczestnicy Ogólnopolskich Spotkań Podróżników Żeglarzy i Alpinistów „Kolosy”, a wśród nich m.in. Romuald Koperski.

Oferty specjalne