Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Mazury S.A.

Podsumowujemy pierwszą edycję targów Arena Tourism Poland

Data aktualności: 23-10-2013

 • Podsumowujemy pierwszą edycję targów Arena Tourism Poland - Expo Mazury S.A.
  W dniach 10-12 października 2013 roku w obiekcie Arena Ostróda odbyła się pierwsza edycja targów Arena Tourism Poland. Impreza była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży turystycznej z partnerami biznesowymi z Polski oraz hosted buyers z zagranicy. Spotkaniu towarzyszyło hasło Spa & Wellness.
   
  Arena Tourism Poland odwiedziło ponad 1200 zwiedzających, a wśród nich byli obecni goście z zagranicy: z Niemiec, Białorusi, Czech i Rosji. Każdego dnia zwiedzający mogli uczestniczyć w spotkaniach i wykładach branżowych. Trzy dni spotkań przyniosły wiele nowych kontaktów biznesowych.
   
  Nowa przestrzeń spotkań z hosted buyers
   
  - Staraliśmy się stworzyć miejsce spotkań branży turystycznej. Przyjęta przez nas formuła B2B na stałe zagości w kolejnych edycjach ATP. Liczymy na to, że, również dzięki ATP, Arena Ostróda będzie coraz bardziej rozpoznawalnym miejscem spotkań branżowych na targowej mapie Polski – mówi Barbara Zajączkiewicz, Manager Projektu Arena Tourism Poland.
   
  Podczas Arena Tourism Poland swoją ofertę zaprezentowały hotele, spa, obiekty konferencyjne, przedstawiciele organizacji turystycznych czy biur podróży. Dwa pierwsze dni miały charakter stricte branżowy. W ich trakcie odbyły się spotkania i wykłady przedstawicieli branży spa i wellness, a także specjalistów z dziedziny marketingu. W ramach imprezy odbyły się także dwie podróże studyjne dla przybyłych na targi Hosted Buyers. Współorganizatorem wizyty w województwie pomorskim został Hotel Mistral Sport z Gniewina. Uczestnicy mieli okazję skorzystać z oferowanych przez obiekt atrakji, zwiedzili także ważniejsze atrakcje regionu pomorskiego. Organizatorem podróży studyjnej w województwie warmińsko-mazurskim była Grupa Anders, Hotel Anders oraz Żegluga Ostródzko-Elbląska.  Przybyli goście odbyli wizyty w wybranych obiektach Grupy Anders, rejs po jeziorze Drwęckim oraz wizytę w Elblągu. - Obecność Hosted Buyers z Rosji to szansa na zawarcie wielu korzystnych kontraktów biznesowych. To także dowód naszego otwarcia się na rynki wschodnie – przyznaje Mariusz Stankiewicz, Manager Projektu.
   
  Nie tylko turystyka
   
  Podczas Arena Tourism Poland odbyło się spotkanie V Forum Organizatorów Turystyki. Wydarzenie to idealnie wpisało się w formułę i tematykę ATP.  Podejmowane w trakcie obrad tematy dotyczyły  między innymi ochrony danych osobowych w działalności turystycznej, systemów zarządzania wirtualnym biurem marketingu oraz komunikacji online. Nie zabrakło także dyskusji na temat aktualnego stanu współpracy organizatorów turystyki z agentami turystycznymi.
   
  Trudno mówić o turystyce bez udziału podróżników. Dlatego w trakcie trzeciego dnia, który miał charakter otwarty, Polski Klub Przygody zorganizował Blok Podróżniczy. Była to świetna okazja do spotkania z wybitnymi pasjonatami wojaży po całym świecie. Wśród zaproszonych znaleźli się Romuald Koperski, Czesław Kuba Jakubczyk, Adam Szostek, Artur Labudda, Krzysztof Kucharski, Ada Borkowska i Maciej Skowron. Podróżnicy swoimi barwnymi opowieściami zafascynowali przybyłą publiczność. Podczas ATP odbył się także konkurs Demuth Expo Awards na najlepsze stoisko. Kapituła konkursu brała pod uwagę atrakcyjność aranżacji, oryginalność i walory estetyczne stoiska. Zwycięskim okazało się stoisko WellnessWorld.com.pl. Wyróżnienie przyznano także stoisku Hotelu Elbląg.

Oferty specjalne