Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Mazury S.A.

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda
www.expomazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Expo Mazury S.A.

Arena Ostróda zaprasza na drugą edycję Arena Tourism Poland

Data aktualności: 11-09-2014

 • Arena Ostróda zaprasza na drugą edycję Arena Tourism Poland - Expo Mazury S.A.
  W dniach 25-27 września 2014 r. w Expo Arenie w Ostródzie odbędzie się kolejna edycja targów, których zadaniem jest kreowanie relacji biznesowych z partnerami z rynków wschodnich, skandynawskich oraz MICE.
   
  Arena Tourism Poland to wydarzenie organizowane przez spółkę Expo Arena pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przy współudziale Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Najbliższa edycja targów, podobnie jak poprzednia, odbędzie się w Ostródzie w nowoczesnym Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur, które dysponuje 20 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej. Celem imprezy jest zapewnienie jej gościom warunków do nawiązywania długofalowej współpracy - wystawcy będą mogli spotkać się bezpośrednio z organizatorami ruchu turystycznego, czyli profesjonalnymi kupującymi.
   
  - W pierwszym dniu targów, który odbędzie się w formule business to business, odwiedzą nas przede wszystkim zaproszeni goście, tj. Profesjonalni Kupujący z Rosji, Białorusi i Skandynawii, zainteresowani nawiązaniem nowych relacji biznesowych z wystawcami – wyjaśnia Klara Rombalska, Menedżer projektu Arena Tourism Poland. - Planujemy pięciominutowe spotkania przy stoliku, których celem będzie zachęcenie Hosted Buyers do odwiedzenia stoiska i przedstawienia na nim szczegółowej oferty. Tego samego dnia odbędzie się szereg konferencji związanych z tematyką targów oraz uroczysty wieczór wystawcy, połączony z zabawą prowadzoną przez dj-a. W drugim dniu ponownie wykorzystana zostanie formuła B2B - na targach pojawią się przedstawiciele polskich biur podróży i agencji eventowych, planowane są również szkolenia i prelekcje. Trzeci dzień targów będzie otwarty dla publiczności. Każdy będzie mógł wówczas zapoznać się z ofertą wystawców – dodaje Klara Rombalska.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne