Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Fabryka Wełny

Grobelna 3, 95-200 Pabianice
www.fabrykawelny.pl

Skontaktuj się z obiektem

Witold Piątkowski Kierownik Sprzedaży i Marketingu 51327...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Fabryka Wełny

Fabryka Wełny zaprosi na konferencje wiosną 2014 r.

Data aktualności: 29-11-2013

 • Fabryka Wełny zaprosi na konferencje wiosną 2014 r. - Fabryka Wełny
  Już wiosną 2014 r. w Pabianicach koło Łodzi w zabytkowym budynku XIX-wiecznej fabryki otwarty zostanie nowy hotel konferencyjny. Jednym z atutów Fabryki Wełny ma być największe w okolicy zaplecze szkoleniowe w postaci pięciu sal konferencyjnych.
   
  Hotel Fabryka Wełny ma być obiektem wielofunkcyjnym. Znajdzie się w nim pięć sal konferencyjnych, 54 luksusowe pokoje, w tym 4 apartamenty, a także restauracja, centrum fitness, siłownia, korty do squasha oraz strefa SPA. W podziemiach obiektu działać będzie trzytorowa kręgielnia, a na jego najwyższej kondygnacji znajdzie się basen z przeszklonym dachem, z którego będzie można wyjść na taras widokowy.
   
  Jak informuje dyrektor hotelu Wojciech Wróblewski, jego inwestor przywiązuje dużą wagę do detali - już teraz gromadzone są oryginalne obrazy i rzeźby, które będą istotnym akcentem w wystroju wnętrz obiektu. 
   
  Budowa hotelu Fabryka Wełny jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość całego projektu to ponad 40,5 mln złotych.

Oferty specjalne