Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Fabryka Wełny

Grobelna 3, 95-200 Pabianice
www.fabrykawelny.pl

Skontaktuj się z obiektem

Witold Piątkowski Kierownik Sprzedaży i Marketingu 51327...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Fabryka Wełny

Fabryka Wełny już otwarta dla gości

Data aktualności: 19-03-2014

 • Fabryka Wełny już otwarta dla gości - Fabryka Wełny
  Otwarty w marcu 2014 r. czterogwiazdkowy hotel w Pabianicach pod Łodzią już wkrótce zaprosi do organizowania konferencji z udziałem nawet 460 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu Fabryka Wełny składają się 54 pokoje, w tym pokoje rodzinne, dla alergików, dla palących, pokoje biznesowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do internetu, a ich ściany zdobią oryginalne obrazy. Hotel oferuje także szereg usług dodatkowych: pranie i prasowanie odzieży, budzenie, room service czy opiekę concierge.
   
  Zorganizuj konferencje w fabryce
   
  Już wkrótce w obiekcie zostanie oddane do użytku nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw. Złoży się na nie sześć sal konferencyjno-bankietowych, które można będzie swobodnie ze sobą dzielić i łączyć. Pomieszczenia, w których będzie można zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty ale też bankiety i inne imprezy okolicznościowe, zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, będą też miały możliwość zaciemnienia. Łącznie centrum konferencyjne będzie w stanie przyjąć aż 460 osób w jednym czasie.
   
  Podczas spotkań w hotelu będzie istniała możliwość zorganizowania przerw kawowych i obiadowych. Działająca już w obiekcie Restauracja Przędzalnia specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. By sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, kuchnia przygotowała również specjalne dania w wersji bezglutenowej i wegetariańskiej. a w kawiarni - znajdującej się obok restauracji - serwowane są wypieki hotelowej cukierni.
   
  Dla ciała i ducha
   
  W obiekcie pojawi się również centrum rekreacyjne o powierzchni 1 tys. mkw. W jego skład wejdą: centrum fitness z czterema strefami: cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów i treningu cross, 2 studia do zajęć grupowych, dwie sale do gry w squasha oraz kręgielnia z własnym barem. Hotelowa strefa spa & wellness będzie składać się z dziesięciu gabinetów zabiegowych, a także znajdującego się na najwyższym piętrze basenu z sauną fińską i łaźnią parową.
   
   

Oferty specjalne