Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15, 41-506 Katowice
http://www.focushotels.pl/katowicechorzow,31.html

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Hotel Katowice Chorzów

Nowy hotel na konferencje na Śląsku ruszy pod koniec 2013 r.

Data aktualności: 14-02-2013

 • Nowy hotel na konferencje na Śląsku ruszy pod koniec 2013 r. - Focus Hotel Katowice Chorzów

  Piąty obiekt sieci Focus Hotels zostanie otwarty nie jak pierwotnie planowano w czerwcu, a dopiero w IV kwartale 2013 r. Jego atutem będzie centrum kongresowe o powierzchni 400 mkw.
   

   

   

   

    

   


  W chorzowskim Hotelu Focus pojawią się sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 400 mkw. Pomieszczenia konferencyjne, podobnie jak znajdujące się na parterze budynku przy ul, Armii Krajowej restauracja oraz bar, będą dostępne również dla osób nie będących gośćmi hotelu. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się około 136 klimatyzowanych pokoi. W Hotelu Focus znajdą się również część fitness oraz sauna, obiekt będzie też posiadał własny parking.

  Inwestorem hotelu jest firma Makrum, a koncepcję architektoniczną obiektu przygotowało warszawskie biuro AGK Architekci. Przebudowa i rozbudowa budynku dawnego hotelu Prima, w którym powstaje obiekt, była możliwa dzięki pozyskaniu przez firmę kredytu w wysokości 14,27 mln złotych. Bank udzielił również spółce kredytu w wysokości 2 mln złotych z przeznaczeniem na finansowanie podatku VAT związanego z realizacją inwestycji.

  źródło: Property News

Oferty specjalne

 • Wodne szaleństwo

  Skorzystaj z 15% zniżki noclegowej od ceny dnia i zaszalej w Aquadrom, najnowocześniejszym parku wodnym na Śląsku. Cena zawiera komfortowy nocleg ze śniadaniem w formie bufetu i wodne szaleństwo w Aquadrom: godzinę w strefie sportu i rekreacji oraz godzinę w strefie saun przy rezerwacji pokoju...
 • Rezerwuj wcześniej, płać mniej

  Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 35% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na naszej stronie. Obowiązuje pełna przedpłata przy rezerwacji. Oferta jest bezzwrotna.
 • Focus Business

  Płacisz mniej, dostajesz więcej! Myśląc o maksymalnym komforcie wypoczynku, szybkim i prostym systemie rozliczeń, stworzyliśmy Pakiet Focus Business. Nocleg + Bon Restauracyjny o wartości 40 PLN Rozliczenie na preferencyjnych warunkach. Bon nie oboiązuje na alkohole. Dostępność Pakietu On Line.