Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15, 41-506 Katowice
http://www.focushotels.pl/katowicechorzow,31.html

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Hotel Katowice Chorzów

Wystartuje w październiku 2013 r.

Data aktualności: 24-04-2013

 • Wystartuje w październiku 2013 r. - Focus Hotel Katowice Chorzów
  Nowy obiekt sieci Focus Hotels ma być nastawiony przede wszystkim na obsługę klientów biznesowych oraz konferencyjnych.
   
   
   
   
   
   
   
   
  W hotelu znajdzie się pięć sal konferencyjnych o pojemności do 250 osób, 236 pokoi dla gości (w tym siedem Premium) z bezpłatnym dostępem do internetu, sauna, silownia, lobby bar i restauracja. Wybrane pokoje zostaną przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem usytuowany będzie parking dla pojazdów. 
   
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, hotel znajdował się będzie przy trasie średnicowej w Chorzowie obok stadionu piłkarskiego. Dawniej był to zabytkowy hotel robotniczy. Sieć jest obecnie w trakcie głębokiej modernizacji infrastruktury budynków oraz otoczenia. - Zdecydowaliśmy się na lokalizację nowego hotelu w Chorzowie gdyż widzimy tam duży potencjał rozwoju naszej marki. Obecnie aglomeracja śląska, jest jednym z największych centrów biznesowych w Polsce. Ta decyzja, wpisuje się w konsekwentną realizację naszej strategii dotyczącej ekspansji nowych obiektów - mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.
   

Oferty specjalne

 • Wodne szaleństwo

  Skorzystaj z 15% zniżki noclegowej od ceny dnia i zaszalej w Aquadrom, najnowocześniejszym parku wodnym na Śląsku. Cena zawiera komfortowy nocleg ze śniadaniem w formie bufetu i wodne szaleństwo w Aquadrom: godzinę w strefie sportu i rekreacji oraz godzinę w strefie saun przy rezerwacji pokoju...
 • Rezerwuj wcześniej, płać mniej

  Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 35% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na naszej stronie. Obowiązuje pełna przedpłata przy rezerwacji. Oferta jest bezzwrotna.
 • Focus Business

  Płacisz mniej, dostajesz więcej! Myśląc o maksymalnym komforcie wypoczynku, szybkim i prostym systemie rozliczeń, stworzyliśmy Pakiet Focus Business. Nocleg + Bon Restauracyjny o wartości 40 PLN Rozliczenie na preferencyjnych warunkach. Bon nie oboiązuje na alkohole. Dostępność Pakietu On Line.