Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

Suwak 7, 02-673 Warszawa

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

Pierwszy w Polsce hotel Four Points powstanie w Warszawie w 2018 r.

Data aktualności: 01-12-2015

 • Pierwszy w Polsce hotel Four Points powstanie w Warszawie w 2018 r. - Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

  Na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Suwak i Konstruktorskiej sieć Starwood Hotels wybuduje hotel marki Four Points by Sheraton ze sporym zapleczem konferencyjnym. Inwestycja ma być gotowa na koniec 2018 roku.


  Trzygwiazdkowiec marki Four Point by Sheraton powstanie w Warszawie, na jednej z najbardziej biznesowo rozwiniętych dzielnic miasta – Mokotowie. Inwestorem jest amerykańska sieć hoteli Starwood Hotels & Resorts Worldwide. Obiekt będzie ośmiopiętrowym, nowoczesnym budynkiem z zapleczem noclegowym dla 380 osób w 192 pokojach.

   

  Planowana przestrzeń konferencyjna będzie mierzyła 500 mkw.

   

  Co więcej, w hotelu działać będą dwie restauracje oraz centrum fitness. Za projekt architektoniczny odpowiedzialny jest Piotr Bujnowski. Ukończenie budowy hotelu i oddanie go do użytku planowane jest na koniec 2018 roku.