Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski Karpacz

Karkonowska 14, 58-540 Karpacz
http://www.golebiewski.pl/karpacz/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Gołębiewski Karpacz

Pierwszy etap 69. Tour de Pologne będzie zawierał nazwę hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwszy etap 69. Tour de Pologne będzie zawierał nazwę hotelu - Hotel Gołębiewski Karpacz

  Rozpoczynający wyścig odcinek oficjalnie będzie nosił nazwę "Gołębiewski Karpacz - Jelenia Góra".
   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak informuje w rozmowie z portalem Onet.pl Damian Stachura, dyrektor hotelu Gołębiewski w Karpaczu, to właśnie zarządzany przez niego obiekt 10 lipca 2012 roku stanie się bazą „startową” dla wszystkich uczestników wyścigu. - W Karpaczu Tour gościł wielokrotnie, my jesteśmy gospodarzem takiego wydarzenia pierwszy raz. Ponieważ u nas będzie rozpoczęcie to oczywiste, że cieszymy się z tego powodu, gdyż w pamięci miasta rozpoczynające rywalizację jak i kończące zawody zawsze są jakoś mile wspominane - powiedział Stachura. Jak zapowiedział dyrektor obiektu, kolarski wyścig będzie pierwszym, lecz z pewnością nie ostatnim wydarzeniem mającym wpływ na popularność hotelu.- Chciałbym aby ta impreza sportowa, która będzie relacjonowana do kilkudziesięciu krajów Europy, pomogła w promocji Polski, Dolnego Śląska, Karpacza i naszego hotelu - dodał.

  Hotel Gołębiewski w Karpaczu jest największym hotelem w Polsce. W obiekcie mieści się 895 pokoi i apartamentów oraz 32 sale konferencyjne. Hotel posiada rozwiniętą bazę wypoczynkową, na którą składają się baseny o zróżnicowanej wielkości, jacuzzi, sauny suche oraz parowa, siłownia, a także klub gier zręcznościowych i kręgielnia. Obiekt posiada parking na 380 samochodów.

     źródło: sport.onet.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: