Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gościnna Kamienica

Sienkiewicza 24, 15-090 Białystok

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Gościnna Kamienica

Miejsce na konferencje w Białymstoku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Miejsce na konferencje w Białymstoku - Gościnna Kamienica

  Mieszczący się w stylowej kamienicy w samym centrum stolicy Podlasia obiekt kieruje swoją ofertę do gości biznesowych oraz indywidualnych. Gościnna Kamienica posiada również dwie sale konferencyjne, w których mogą odbywać się konferencje oraz rozmowy biznesowe.
   

   

   

   

   

   

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu fakt, że Gościnna Kamienica mieści się w pobliżu głównej arterii turystycznej i rozrywkowej miasta, sprawia że jest ona idealnym miejscem zarówno dla tych, którzy szukają odpoczynku i chcą zwiedzić okolicę, jak również dla osób będących stale w podróży, chcących skorzystać z nowoczesnych metod komunikacji.

  Gościnna Kamienica oferuje 43 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu i trzyosobowych. Zwierzęta są w obiekcie mile widziane, wówczas obowiązuje dopłata. Goście placówki mogą również korzystać z monitorowanego przez całą dobę parkingu oraz bezprzewodowego dostępu do internetu.

  W Gościnnej Kamienicy do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje klimatyzowana sala mieszcząca 60 osób. Na jej wyposażenie składają się: ekran projekcyjny, flipchart, odtwarzacz DVD, telewizor, nagłośnienie oraz dostęp do internetu. Za dodatkową opłatą organizatorom konferencji udostępniany jest również rzutnik multimedialny, możliwe jest również zorganizowanie przerwy kawowej, dostępnej w kilku opcjach cenowych. Ponadto w budynku mieści się druga, nieco mniejsza sala, która jest w stanie pomieścić do 10 osób.

  Przy organizowaniu szkolenia wraz z noclegiem istnieje możliwość negocjacji cen. Dodatkowych informacji na temat oferty Gościnnej Kamienicy udziela recepcja obiektu, tel. 85 831 15 55, e-mail: recepcja@goscinnakamienica.pl.


  źródło: www.goscinnakamienica.pl