Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Rycerska 11-12, 80-882 Gdańsk
http://www.qhotels.pl/grand-cru-gdansk

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Gonciara Kierownik ds. Konferencji i Bankietów +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Gdański hotel otworzy się 9 czerwca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Gdański hotel otworzy się 9 czerwca - Q Hotel Grand Cru Gdańsk

  Z okazji otwarcia hotel zaproponuje specjalne ceny pokoi, a pierwsi goście obiektu zostaną przywitani lampką wina z hotelowej winiarni.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Obecnie dział sprzedaży i marketingu hotelu Grand Cru jest na etapie intensywnych przygotowań ofert specjalnych. Pełna informacja na ich temat ma zostać niebawem opublikowana na stronie internetowej obiektu. Osoby zainteresowane zorganizowaniem konferencji mogą już jednak przesyłać zapytania drogą elektroniczną.

  Jak zapewniają przedstawiciele Hotelu Grand Cru, obiekt spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości, jakimi są ludzie biznesu, organizatorzy konferencji, szkoleń i spotkań branżowych. Na terenie całego hotelu dostępne jest szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe, kącik biznesowy oraz 2 klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne, których połączenie umożliwia organizację spotkań do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Do dyspozycji uczestników spotkań zostanie oddany wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, pozwalający na przeprowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Doświadczony personel hotelu ma zaś służyć swoją fachową radą na każdym etapie przygotowań i dbać o to, aby poszczególne części spotkania odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

  W hotelu znajdzie się 50 klimatyzowanych pokoi wyposażonych m.in.: w biurko z krzesłem do pracy, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibarek, zestaw do prasowania, sejf, suszarkę w łazience oraz Wi-Fi. W podziemiach budynku funkcjonować będzie Restauracja Grand Cru, która może być miejscem na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. Z myślą o gościach do użytku zostanie udostępniona część fitness oraz sauna.

   

  źródło: www.hotelgrandcru.pl