Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Rycerska 11-12, 80-882 Gdańsk
http://www.qhotels.pl/grand-cru-gdansk

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Gonciara Kierownik ds. Konferencji i Bankietów +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Zaprasza na konferencje i wino

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaprasza na konferencje i wino - Q Hotel Grand Cru Gdańsk

  Designerski hotel, którego nazwa pochodzi od klasyfikacji win, przyjął pierwszych gości 9 czerwca 2012 r. W obiekcie znalazły się między innymi restauracja, centrum fitness oraz dwie sale konferencyjne.

   

   

    

   

     Znajdujący się przy ul. Rycerskiej w Gdańsku Hotel Grand Cru posiada 50 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości pozostają także centrum fitness z sauną oraz znajdująca się w podziemiach hotelu winiarnia i restauracja z ponad 110 rodzajami win w karcie. Lokal serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej oraz potrawy współczesnej kuchni polskiej i nadaje się na spotkanie biznesowe czy organizację przyjęć do 60 osób.

  Z myślą o organizatorach spotkań obiekt przygotował dwie klimatyzowane sale konferencyjne, których połączenie umożliwia organizację spotkania dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. W pomieszczeniach z powodzeniem mogą być organizowane konferencje, szkolenia oraz spotkania branżowe. Personel hotelu służy swoją fachową radą na każdym etapie przygotowań i dba o to, aby poszczególne części spotkania odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Sąsiedztwo sal z restauracją Cru umożliwia połączenie eventu z lunchem, kolacją, czy degustacją win. Uczestnicy konferencji mogą również korzystać ze znajdującego się w hotelu kącika biznesowego. Za dodatkową opłatą hotel Grand Cru także oferuje transfer z i na lotnisko.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Grand Cru udziela recepcja obiektu, tel. 58 77 27 300, e-mail: recepcja@hotelgrandcru.pl.

  źródło: www.hotelgrandcru.pl