Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GrandHotel Tiffi

Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława
www.grandhotel.tiffi.com

Skontaktuj się z obiektem

Kamila Abbas Rooms Division Director 721 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
GrandHotel Tiffi

Uroczyste otwarcie nowego hotelu na Mazurach już w pierwszym kwartale 2013 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie nowego hotelu na Mazurach już w pierwszym kwartale 2013 r. - GrandHotel Tiffi

  Otwarcie pięciogwiazdkowego obiektu, położonego nad brzegiem najdłuższego w Polsce jeziora Jeziorak, nastąpi w pierwszym kwartale 2013 r. Jednym z atutów hotelu będzie nowoczesne centrum konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze konferencyjne Grand Hotelu Tiffi złoży się 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1320 mkw., w tym dwie największe o powierzchni 580 i 420 mkw. W całym hotelu zamontowany zostanie profesjonalny system nagłośnienia firmy BOSE. Ponadto wszystkie pomieszczenia konferencyjne i pokoje biznesowe będą posiadały dostęp do światła dziennego za sprawą panoramicznych okien od podłogi do sufitu, z których roztaczać będzie się widok na jezioro Jeziorak. W przerwach uczestnicy konferencji będą mogli wyjść na przestronny taras widokowy o powierzchni 1,2 tys. mkw.

  Jak informuje Jarosław Majstat, dyrektor sprzedaży i marketingu Grand Hotelu Tiffi, na trzech kondygnacjach obiektu znajdzie się łącznie 155 pokoi o powierzchni od 32 do 80 mkw., w tym 15 apartamentów. Do dyspozycji gości obiektu oddane zostaną 3 restauracje hotelowe i lobby bar oraz Shisha Bar, w tym restauracja śródziemnomorska oraz tawerna rybna. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń mają być: basen, sauny, jacuzzi, siłownia, sala do ćwiczeń grupowych, korty tenisowe, a także 20 gabinetów Spa, prowadzonych w koncepcji ajurwedyjskiej. Hotel znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie iławskiej plaży miejskiej, mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego, będzie też dysponować własnym parkingiem na 180 miejsc. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść hotelu jest szybkie połączenie kolejowe z Warszawą i Trójmiastem. W 2013 r. zakończyć ma się remont magistrali, w tym samym roku na trasie pojawi się również pendolino - zespół trakcyjny osiągający maksymalną prędkość od 200 do 250 km/h.

  Inwestorem Grand Hotelu Tiffi jest związana z branżą mody marka Tiffi. Całkowita wartość inwestycji to ponad 50 mln złotych, z czego niemal 15 mln stanowiło dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

  źródło: www.grandhoteltiffi.com