Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala widowiskowo-sportowa Gliwice

Akademicka 50, 44-100 Gliwice
http://hala.gliwice.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hala widowiskowo-sportowa Gliwice

Hala na targi i kongresy w Gliwicach w 2016 r.

Data aktualności: 11-06-2015

  • Hala na targi i kongresy w Gliwicach w 2016 r. - Hala widowiskowo-sportowa Gliwice

    W połowie 2016 r. zaplanowano otwarcie hali, która powstaje w Gliwicach. Będzie to obiekt przeznaczony m.in. na kongresy, targi czy widowiska, w których jednocześnie będzie mogło brać udział 16 600 osób.


    Hala widowiskowo-sportowa w Gliwicach będzie jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów przeznaczonych na organizację dużych imprez w regionie. W jej skład wchodzą: hala główna, hala treningowa, centrum spa oraz zewnętrzny garaż wielopoziomowy znajdujący się od strony ul. Kujawskiej – jego górna płyta stanowić będzie miejsce do organizacji imprez wystawienniczych. Ponadto projekt obejmuje obiekty małej architektury oraz zagospodarowanie terenu.

    Hala pomieści jednocześnie 16600 widzów, a jej powierzchnia użytkowa to 56 270 mkw. Na hali będą mogły odbywać się zawody sportowe m.in. w hokeju, tenisie, siatkówce, piłce ręcznej, halowej piłce nożnej, czy boksie na poziomie międzynarodowym. Jej przestrzeń przygotowana będzie również do eventów typu targi, wystawy czy koncerty. Inauguracja planowana jest na pierwszą połowę 2016 roku. Koszt realizacji projektu ponosi wyłącznie miasto. To łącznie 320 mln zł.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: