Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń

Bema 79, 87-100 Toruń
http://hala-torun.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń

Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu ruszy pod koniec czerwca 2014 r.

Data aktualności: 29-05-2014

 • Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu ruszy pod koniec czerwca 2014 r. - Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń
  Znany jest już przybliżony termin oddania do użytku nowego obiektu widowiskowego w Toruniu. Znajdzie się w nim nie tylko przestrzeń do organizacji sportowych zawodów, lecz także sale konferencyjne i pokoje dla gości.
   
  Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu jest obiektem łączącym w sobie funkcje sportowe i rekreacyjne. Ośrodek będzie służył jako obiekt treningowy oraz miejsce organizacji imprez sportowych i kulturalnych. Głównym założeniem użytkowym hali jest zapewnienie zaplecza i infrastruktury sportowej dla dyscyplin lekkoatletycznych.
   
  Trzy sale konferencyjne w hali w Toruniu
   
  Jak informuje Małgorzata Taracha, Kierownik Biura Zarządu Toruńskiej Infrastruktury Sportowej, w obiekcie znajdą się trzy sale konferencyjne: jedna na poziomie "0" o powierzchni 135,65 mkw. i dwie na poziomie "+3" o powierzchniach 262,80 i 155,25 mkw. W obiekcie pojawią się również punkty gastronomiczne a także 26 dwuosobowych i 2 jednoosobowe pokoje dla gości.
   
  W hali będzie można organizować koncerty, spektakle teatralne, występy artystyczne, widowiska muzyczne oraz imprezy okolicznościowe nawet na 7 tys. osób. W części sportowej obiektu znajdą się: arena główna o powierzchni 4447 mkw., boisko do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej z 6192 miejscami dla widzów na rozsuwanych trybunach, ścianka wspinaczkowa, arena lekkoatletyczna z sześciotorową bieżnią okólną i sześciotorową bieżnią do biegów sprinterskich, skocznie: w dal, trójskoku, o tyczce, wzwyż, oraz rzutnia do pchnięcia kulą. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji czterotorową bieżnię treningową, siłownię, salę sztuk walk oraz szatnie i umywalnie.
   
  Inwestorem hali sportowo-widowiskowej jest Gmina Miasta Toruń.