Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala widowiskowo-sportowa w Policach

Siedlecka 6, 72-010 Police
http://www.zspolice.pl/zspolice/baza/hala_sportowa/o_hali

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Cichocki Targi, Konferencje, Biznes 510 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hala widowiskowo-sportowa w Policach

Nowoczesny obiekt eventowy ruszy jesienią 2013 r.?

Data aktualności: 07-05-2013

 • Nowoczesny obiekt eventowy ruszy jesienią 2013 r.? - Hala widowiskowo-sportowa w Policach

  Należąca do Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach hala widowiskowa nie otrzymała stosownego pozwolenia na użytkowanie. Prawdopodobnie obiekt zostanie otwarty jesienią 2013 r.

   
   
   
   
   
   
   
  Budowa hali niemal od samego początku sprawiała problemy - w 2012 r. zbankrutował główny wykonawca inwestycji. Kilka miesięcy później, po przekazaniu obiektu inwestorowi okazało się, że hala jest samowolą budowlaną. Stwierdzono w niej również istotne odstępstwa od projektu. Na chwilę obecną plan jest taki, że inwestor ma wykonać projekt zamienny. Następnie musi on zostać zatwierdzony przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego - dopiero wówczas można go zatwierdzić i ponownie wystąpić o pozwolenie na użytkowanie. Z racji tego, że inwestycja jest projektem unijnym, musi zostać rozliczona do końca października 2013 r. Inwestor twierdzi jednak , że termin ten zostanie dotrzymany.
   
  Hala widowiskowo-sportowa w Policach to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w tym regionie. Na widowni obiektu będzie mogło zasiąść ponad tysiąc osób. W obiekcie znajdą się także pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, trzy boiska do koszykówki i siatkówki, a także sale konferencyjne, siłownia, sala fitness i do gry w squasha.