Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hampton-by-hilton-gdansk-airport

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Lubińska Specjalista ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Otwarcie hotelu Hampton By Hilton Gdańsk przesunięte na październik 2013 r.

Data aktualności: 02-09-2013

 • Otwarcie hotelu Hampton By Hilton Gdańsk przesunięte na październik 2013 r. - Hampton by Hilton Gdańsk Airport

  Dopiero w październiku 2013 r. odbędzie się uroczyste otwarcie hotelu Hampton By Hilton, położonego przy lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

   
  Jak poinformowali nas przedstawiciele spółki Port-Hotel, konkretna data rozpoczęcia dzialalności hotelu nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie będzie to pierwsza połowa października.
   
  Przypomnijmy, że w mieszczącym się przy lotnisku obiekcie znajdzie się sala konferencyjna o powierzchni około 50 mkw., sa także przestrzeń do pracy i spotkań biznesowych. Hotel będzie posiadał 116 dwuosobowych pokoi, centrum fitness, całodobowy Snack Bar oraz część śniadaniową. W pobliżu obiektu znajdzie się parking dla 70 samochodów.
   
  Hotel Hampton by Hilton Gdańsk jest drugą realizacją marki Hampton w Polsce, której inwestorem jest firma Port Hotel - spółka-córka Portów Lotniczych, która będzie operatorem obiektu. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia AGK Architekci. Koszt inwestycji to ponad 23,3 mln złotych.