Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Haston City Hotel

Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
www.haston.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kama Grajewska- Buśko S&M Manager 71322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Haston City Hotel

Nowy hotel konferencyjny we Wrocławiu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel konferencyjny we Wrocławiu - Haston City Hotel

  Z początkiem maja ruszył Haston City Hotel – nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny zlokalizowany w odległości czterech kilometrów od centrum Wrocławia.
   

   

   

   

   

   

  Haston City Hotel przygotowany został z myślą o organizacji kongresów, konferencji i różnego rodzaju mniejszych spotkań. Centrum konferencyjne o powierzchni 1500 mkw dysponuje siedmioma salami konferencyjno-bankietowymi o zróżnicowanej powierzchni. Każda z sal posiada najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klimatyzację.


  Sale w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 60 do 600 osób. Hotel jest w stanie obsłużyć jednocześnie 1000 osób, we wszystkich salach. Hotel zapewnia również catering przygotowany według potrzeb gości.

  Haston City Hotel został przystosowany także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Do dyspozycji gości hotel oddaje 111 komfortowych, klimatyzowanych pokoi typu Standard, Twin. Junior Suite oraz Disable -  wyposażonych m.in. w sejf, minbar oraz TV-LCD. W hotelu znajduje się również restauracja oraz lobby bar.

  HCH położony jest przy trasie na Poznań, w pobliżu obwodnicy śródmiejskiej, dzięki czemu dotarcie do nowego hotelu nie stanowi problemu.  źródło:  http://www.haston.pl