Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Haston City Hotel

Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
www.haston.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kama Grajewska- Buśko S&M Manager 71322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Haston City Hotel

Trwają ostatnie prace przy budowie centrum kongresowego

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwają ostatnie prace przy budowie centrum kongresowego - Haston City Hotel

  Wszystkie znajdujące się w obiekcie sale konferencyjne mają zostać oddane do użytku do końca marca 2012.

   

   

   

   

   

     Tymczasem hotel udostępnia już pierwszą salą konferencyjną o powierzchni 600 mkw. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 600 osób w układzie teatralnym.

  Całkowita powierzchnia centrum konferencyjnego w hotelu Haston City Hotel to około 1500 mkw. Docelowo w obiekcie znajdzie się siedem wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. Każda z sal będzie posiadała bezprzewodowy dostęp do Internetu, manualnie sterowaną klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt konferencyjny.

  Jak informują przedstawiciele obiektu, duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwolą na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji, szkoleń i bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb będą mogły pomieścić od 60 do 600 osób (sala na parterze). Jednocześnie personel obiektu będzie w stanie obsłużyć do tysiąca osób we wszystkich salach.

   

   

  źródło: www.haston.pl